grožis

Antitrend makiažas 2019

Laikas eina į priekį, ir aš noriu, kad žingsnis į ateitį gražus ir gerai apsirengęs. Kas yra grožis? Grožio derinys stiliaus ir mados. Jūs visada norite būti tendencija, ir šiandien tendencija yra visų pirma gamtos. Mano, kad 2019, tai jau unfashionable.

Lūpos

Antitrend in makeup 2019

Makiažas menininkai pokyčiai spalvų paletę, ir metodas, dažymas lūpų. Antitrade yra šie:

    lūpų dažai stiliaus „Nuogas“; lūpų blizgesys; į kontūrą.

„Nude“ yra svarbi šiais metais į akis ir ant odos. Jei Jums patinka ši spalva ant lūpų, naudokite spalvą, kuri atitinka Jūsų natūralią lūpų spalvą ar taip arti, kaip įmanoma.

Per blizgus lūpų yra nebemadingas. Pakeisti Blizgesį iš blizgus lūpų. Jei norite sutelkti dėmesį į lūpas, tada pasirinkite naują inovacinį sprendimą mados — lūpų dažai „matinis metalo“.

Naujojo sezono makiažas menininkų patariama sukurti aiškios ribos, lūpų makiažas. Mados išeina, kontūro, lūpų. Dabartinis metodas, lūpų didinimas, yra nauja tendencija makiažas — „zatselovali lūpų“. Pamiršti apie tvarkingas lūpų į mados nesant aiškių ribų!

Akis

Antitrend in makeup 2019Instagram. com/miaumauve

Smėlio spalvos akių makiažo nėra mados. Makiažas menininkai rodo, kad pridėti spalvų makiažas, naudoti kelių spalvų. Makiažas už kiekvieną dieną, tai geriau rinktis raminantis spalvų.

Blakstienos

Antitrend in makeup 2019Instagram. com/miaumauve

Netikrų blakstienų likti iki 2017 m. Mados vis dar turi ilgas blakstienas vaizdą. Todėl gamintojai, daugelį metų tobulindami formulės tušas, kuris suteikia erdvės ne tik ilgį, bet ir apimtį.

Spustelėkite next page norėdami tęsti svarstymą.

Antakiai

Antitrend in makeup 2019

Pagrindinė tendencija 2019 yra natūralumas. Makiažas menininkų ir nustatė, kas iš mados naujieji metai:

    shaggy antakius; keistų formų; dažyti antakius.

Specialistai 2018 populiari parengtas ir shaggy antakius. Buvo mados antakius keistai formų. Dabar nauja tendencija lemia išvaizda antakius 2019 – tai natūralu! Tai metai, tiesiog reikia antakius šukos ir susitarti. Nėra aiškių reikalavimų forma. Laikytis harmonijos įvaizdį.

Su kontūrinių

Antitrend in makeup 2019

Stobing, kitaip tariant, poveikis drėgna oda, buvo plačiai žinomas 2018 m. Noras, kad labai natūralus grindų prisidėjo prie breaking mados tai padaryti-iki 2019 m.

Blizgučiai

Antitrend in makeup 2019

Galite naudoti makiažas, vakare, nauja mados tendencija – kalnų krištolas, blizgančiais kairėje 2018 m. Puošia savo akis ir lūpas, bet ne visą veidą.

Su kontūrinių

Antitrend in makeup 2019

Jis tiesiog ne madoje dabar, pakeisti ją daugiau natūralių skaistalai.

Theme by Anders Norén