mada

Ir aš noriu pakartoti: puikus 5 vaizdus verslo panele

Verslo, ponia, yra nepriklausomas, stiprus ir vis dar turi būti labai moteriška. Mes paruošėme jums pasirinkti nuotraukas, kad būtų verta atkreipti dėmesį, greitai ir lengvai kurti stilingas verslo įvaizdį.

Nemokamai kostiumas

Dviejų dalių kostiumas yra ne tik patogiai, bet taip pat yra populiarumo viršūnę šį pavasarį ir vasarą — būtina turėti. Beje, puiki alternatyva, verslo moteris, kai pavargę suknelės ir sijonai. Jie gali būti dėvimas tiek kasdieniame gyvenime, ir darbe, tai tik reikia dėvėti tinkamus priedus ir pasirinkti batus.

And I want to repeat: the perfect 5 images for business ladyVictoria Beckham

Pamatyti, kaip dizainerė Victoria Beckham mikliai parodė, kaip dėvėti negabaritinių tinka. Ji turi daug mokytis. Kitą dieną Vicki išreikšti savo meilę smaragdo spalva, tai spalva atrodo elegantiška ir santūri. Dizaineris buvo užfiksuotas gatvės fotografų Manhetene prabangūs pantsuit prislopinta žalia spalva, kurią jis kartu su platforma batai. Tobulas verslo panele.

Klasikiniai marškinėliai ir sijonas

Kitas variantas nuostabiu verslo nuotrauka parodė, kad pirmoji ponia Jungtinių amerikos valstijų. Stilingas sijonas raudonas pledas Melania kartu su klasikinis traškūs balti marškiniai ir toninių siurbliai (Christian Louboutin). Jie papildo verslo stilius.

And I want to repeat: the perfect 5 images for business lady

Marškinėliai suknelė su diržu

Nesvarbu, ar jūs einate į darbą ar tiesiog susitikti su draugais, — tokia suknelė visada bus puikus sprendimas. Sutinku, suknelė-marškiniai — patogus, praktiškas, idealus derinys butas batai ir siurbliai su kulnais. Papildyti vaizdą stilingų aksesuarų, pavyzdžiui, akinius, katės akis sumažėjo rėmo.

And I want to repeat: the perfect 5 images for business lady

Džinsinio jumpsuit

Madinga dalykas Verslo spinta, jis yra ne aukštis mados. Mėlyna džinsinio jumpsuit padės jums dėmesio centre darbe. Ji taip pat yra gražus rimuojasi su batai su aukšti kulniukai arba sportiniai bateliai.

Romantiška suknelė su įvyniojimas su asimetriniu hem

Ir desertas, labiausiai mados derinys šį sezoną. Dėvėti suknelė su baltos spalvos aukštakulniai sukurti daugiau verslo išvaizdą arba su sandalai kiekvieną dieną. Stiliaus suknelė kvapas przysł skaičių, o hem su pinikai didina savo moteriškas stilius. Darbe turi atrodyti nuostabus.

And I want to repeat: the perfect 5 images for business lady

And I want to repeat: the perfect 5 images for business lady

Theme by Anders Norén