mada

Ką dėvėti su raudona kailis: 30 stilingas nuotraukas

Ruduo yra pretekstas dėvėti šiltas kailis, todėl vaizdas labiau rafinuotas ir elegantiškas. Siekiant išsiskirti iš minios ir įrodyti, gero skonio, atsisakyti pilkos spalvos dažų ir užpildyti savo spinta su stilinga kailis raudonos spalvos.

Savybės spalva

Raudona spalva turi daug atspalvių. Priklausomai nuo to, kuris vienas jums pasirinkti, vaizdas gali gauti arba skambintoją arba beveik klasika. Tendencija dabar tokių atspalvių raudonos kaip morka, kaštoninės spalvos, raudonos ir vyšnių.

Nes raudona spalva, turtingas ir akį traukiantis, ji gali būti sunku suderinti su kitų atspalvių. Laiko patikrinta deriniai yra raudonos ir juodos, baltos, smėlio arba rudos spalvos. Lankas, kuris sujungia šias spalvas, yra saugomos ir stilingas.

Dažniausiai, raudonas kailis derinamas su dalykų, juoda. Toks kontrastingas derinys atrodo labai įspūdingai. Daugiau ramus ir net kilnus būdu gaunamas, jei raudonas kailis papildyti dalykų, rudos spalvos. Lankas pasirodo rudens ir jaukus.

What to wear with red coat: 30 stylish images

Šviežių derinys raudona kailis dalykų balta. Svogūnai, papildyti balta suknelė ar kostiumas, atrodo romantiška ir moteriška. Gerai atrodo ir kailis pati, kuri sujungia šias dvi spalvas. Pavyzdžiui, žiemos raudonas paltas su baltu kailio apykakle.

What to wear with red coat: 30 stylish images

Jeigu mes kalbame apie šviesios spalvos, su raudona gana gerai atrodė prislopintų atspalvių žalia, mėlyna ir violetinė. Derinys matinės spalvos atrodo daug labiau elegantiška nei kelis neon atspalvių, susirinko vienoje Luka. Nereikia išmesti kartu su vieno Luka keletas dalykų, raudona. Tačiau, norint atrodyti gražiai, pasiimti panašių atspalvių raudonos spalvos, yra visi skirtingų atspalvių šią spalvą, yra blogi „draugai“ kartu su kitais.

Ką ir kaip dėvėti

Yra daug kailis stilių. Kiekviena iš šių variantų skirtingai dera su kitų dalykų, kad jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į kai kuriuos iš populiariausių šio sezono modelių, kad jūs žinote, kaip padaryti, kad jūsų lankas raudonieji kailis nenugalimas.

A-line

What to wear with red coat: 30 stylish images

Pastaruosius keletą sezonų populiarus kailis-line. Šis sumažinimas padeda nuslėpti trūkumus savo figūra, suteikia įvaizdžiui moteriškumo. Ypač gerai atrodo raudonos dvieiliai paltai,-line, kartu su apykakle stovėti ir mygtukai Aukso arba juoda.

Kimono kailis

What to wear with red coat: 30 stylish images

Populiarėja kimono kailis. Tai gali būti ne tik vilnos ar kašmyro, bet ir megztinius. Tendencija modelis, papildytas masinis gaubtai. Raudona spalva kartu su tokiais supjaustyti kailis atrodo labai įspūdingai.

Į kamufliažas stilius

What to wear with red coat: 30 stylish images

Daugelis kolekcijų atrodo ir kailio kamufliažas stiliaus. Nepaisant tariamo paprastumo, šis gabalas atrodo labai gerai ant moters kūno. Papildo kailį perdangas: kišenės pečių dirželiai, dekoruoti su mygtukais ir pan. Dėvėti tokius paltą su kuo griežtai kelnės su rodykle, ir su džinsais, ir stambusis batai.

Klasikinis

What to wear with red coat: 30 stylish images

Niekada išeina iš mados ir kailis klasikinis supjaustyti. Ji išsiskiria tarp kitų kelio ilgis ir įrengtas siluetą. Mygtukai dažniau šiame kailis nėra pateikta, nes ji baigia ant diržo. Šis kailis atrodo labai moteriškas ir elegantiškas.

Su gobtuvu

What to wear with red coat: 30 stylish images

Patogu ir praktiška variantas – paltą su gobtuvu. Šis kailis gali būti dėvimi bet kokiu oru, be baimės užšalimo be kepurės ir šaliko. Geriausia kailio gaubtas įsistato į laisvalaikio stiliaus, kartu su ryškių džinsus ir patogius batus.

Narvo

What to wear with red coat: 30 stylish images

Kartu su kieto kailis juoda, gera ir modelis narvo. Tai gali būti klasikinis narve, arba Škotijos, mažas ar didelis, sujungiant dvi ar daugiau spalvų. Svarbu, kad pasirinktos spalvos tinka jūsų stiliaus. Vilkėti paltą narve geriau su paprasto dalykų, todėl, kad vaizdas buvo ne per spaudinių ir smulkių detalių.

Ne, apykaklės

What to wear with red coat: 30 stylish images

Elegantiškas ir klasikinis šis kailis yra be apykaklės. Šiltas oras, tai padės jums išryškinti gražus kaltiniais kaklo, ir daugiau šaltojo suteiks jums daug erdvės fantazijas apie papildomus priedus. Kailis be apykaklės, jūs galite dėvėti kaklaskarės, šalikai ar stoles. Šis derinys atrodo labai elegantiškas, ypač jei priedas yra tinkama spalva ir stilius pagal kailis.

Ilgis

What to wear with red coat: 30 stylish images

Klasikinis paltas kelio ilgis yra ne tik galimybė. Galite pasirinkti trumpas modelis ar pailgos. Trumpas kailis verta pirkti tiems, kurie vertina paprastumą ir demokratijos drabužius. Į apkirptas kailis jums bus patogu, ir sujungia jį ne tik su dalykų oficialiajame stiliaus, bet su džinsais ir switchtime.

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Priešingai ilgi paltai atrodo labai elegantiškas ir stilingas. Tačiau, renkantis kailis, prisiminkite, kad ilgesnis modeliai labiau tinka ūgio moterims.

Pasirinkti priedai

Lankas-pagrįstas kailis paprastai nėra visiškai be priedų, pavyzdžiui, kepurės ir vinjetė. Šalikas ar skara gali būti pagaminti bet kokios spalvos ar net papuoštas originalių egzempliorių. Jei bijote padaryti klaidą su spalvų pasirinkimas. – pasirinkti, klasikiniai variantai: skara, juodos, baltos, rudos arba pilkos spalvos. Tas pats pasakytina ir šukuosena.

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Kaip papuošalai, pageidautina su svogūno pagrindu raudonas kailis bus tinkami priedai su Aukso arba sidabro spalvos.

Ką dėvėti batai

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Batai pagal kailio raudonos spalvos pasirenkama priklausomai nuo to, kokiu būdu norite gauti rezultatą. Sukurti klasikinis ir elegantiškas lankas Lucy rinktis batus su kulnais. Vaizdas buvo stilingas, pasirinkti batai nėra labai šviesus, prislopintų atspalvių.

Patarimai stilistai

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

What to wear with red coat: 30 stylish images

What to wear with red coat: 30 stylish images

Daugelis ponios dažnai padaro klaidą dėvėti pagal kailis raudona spalva dalykų, kurie netelpa su juo. Bet tikėti, kad jie vis dar mato, yra didelė klaida. Į lankas buvo tikrai stilingas, manau, per kiekvieną detalę, net tas, kad iš pirmo žvilgsnio nematomas.

Stilistai taip pat rekomenduojame ne sujungti į vieną Luka keletą raudona dalykų, įvairių atspalvių. Panašus vaizdas yra neryškus ir nepatrauklus.

Stilingas nuotraukas ir lankai

What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images What to wear with red coat: 30 stylish images

Raudonas paltas, tiks bet mergina, pagrindinis dalykas – pasirinkti „savo“ spalvą ir stilių.

Theme by Anders Norén