mada

Kaip dėvėti batai?

Batai — turi turėti sezono rudens-žiemos. Ne kiekviena mergina išdrįsta imtis tokių drąsus žingsnis, kaip įsigyti tokių batų. Po atrankos jackboots yra labai svarbu pasirinkti tinkamą aprangą, kad jūsų įvaizdis atrodyti stilingai, bet ne vulgari. Jūs turite būti labai atsargūs, kad žingsnis per tą baudos linijos.

Pirmiausia pakalbėkime apie pagrindines taisykles, dėvėti jackboots. Kaip ir kokius drabužius derinti juos tinkamai. Merginos dažniausiai nori dėvėti batai su suknelės ir sijonai. Čia reikia prisiminti keletą dalykų:

-apačioje suknelė tiesiog turėtų padengti viršuje savo batus;

suknelė ar sijonas neturėtų būti per trumpas. Atstumas tarp ratlankių ir suknelė turi būti ne daugiau kaip 15 cm;

-dėvėti batai su fishnets arba kūno spalvos-tai ženklas, kad blogas skonis. Todėl reikia pasirinkti tik kojinių juodos spalvos;

-negali būti derinamas su batai suknelė su gilia iškirpte, kitaip jūs rizikuojate atrodyti kaip mergina, lengvas pagal.

Puikiai kartu su džinsais batai. Džinsai, megztinis, paltas ir batai-puikus win-win “ būdu.

Mados batai atgal į mus kiekvieną žiemą. Madoje yra visi modeliai jackboots: oda, zomša, lakuota; eiti mažas ir kulnai, jūs tik turite padaryti savo pasirinkimą.

Šį sezoną vis dar galite nustatyti kai kurių savo dabartinių tendencijų.

1.Raudoni batai.

Besąlygiškai tendencija batai tapo raudona. Žinoma, tai yra labai provokuojantis tendenciją, kad raudona spalva turi būti labai atsargūs. Bet vis dėlto, jei jums laikytis taisyklių ir pasirinkti teisingą kelią, jums bus dėmesio centre. Beje, labai drąsus merginos, dizaineriai siūlo dėvėti iš viso raudona vaizdus, t. y. sujungti raudona batai su raudona drabužių ir aksesuarų. Kitaip jūs manote, kad ši tendencija buvo pernelyg provokuojantis ir netinka jums, mes siūlome jums pamatyti nuotraukas, kad padėti jums pakeisti savo nuomonę. How to wear boots?

2.Metalinio sidabro batai.

Šį sezoną į mados galbūt pastebėjote, labai daug sidabro reikmenys, rankinės ir batai. Todėl, metalinių ratlankių girgždėti sezono. Jie galės pabrėžti kietas ir atnaujinti, bet atrodo. Mes galime pasakyti, kad tai yra labai universalus batai, kad būtų juos sujungti su suknelės išeina, ir su drabužių stilius atsitiktinis. Puikus papildymas botfortas, žinoma, džinsinio audinio kelnės.

How to wear boots? How to wear boots?

Ir galiausiai, mes turime padaryti pasirinkimą iš labiausiai stilingas lankai su botfortas įvairių stilių ir kartu su įvairių komplektus. Pasirinkite savo mėgstamas nuotraukas ir drąsiai juos į gyvenimą. How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots?How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots? How to wear boots?

Būti madinga!

Theme by Anders Norén