grožis

Kaip jums plauti kosmetikos kempine? 5 veiksmingiausi būdai

Jei naudojate kremus, savo Arsenalą, žinoma, yra speciali kempinė už jos taikymą. Ne pirma, poveikis ir kempine, kai taikant spalvas yra labai pastebimas. Bet laikui bėgant, gali pastebėti, kad grietinėlė buvo blogiau nei veido, ir jūsų ištikimas padėjėjas, kempine gali ne sausas kelias dienas ar net savaites. Be to, laikui bėgant jis gali kauptis bakterijos. Ir jūs tikrai nenorite, kad. Todėl labai svarbu rūpintis kempine.

As you wash the cosmetic sponge? 5 Most effective waysKaip valyti kosmetikos kempine 5 būdai

Dažnai merginos nerūpi šepečiai ir kempinės kosmetikos nėra, nes tinginystė, bet tiesiog, nes aš nežinau, ką daryti. Žinoma, daugelis kosmetikos kompanijų turi specialius fondus priežiūros kosmetikos kempinės ir šepečiai, kuri turės sumokėti tam tikrą pinigų sumą.

As you wash the cosmetic sponge? 5 Most effective waysKaip valyti kosmetikos kempine

Jei nenorite išleisti pinigus ant specialių įrankių, mūsų straipsnyje bus jums padėti, ir mes jums pasakys, kaip ir ką valyti kempine nuo Pamatų.

1.Kūdikių šampūnas.

Pirmas paprasta, tačiau veiksminga teisės gynimo priemonė yra kūdikių šampūnas.

2.Su indų plovikliu.

2.Mikrobangų krosnelėje.

Jei norite, kruopščiai nuvalykite kempine iš mikrobai ir bakterijos, kurios gali kauptis ant jos ilgą naudojimo laiką, tada sausa, ji mikrobangų naudojant indų plovimo skystį. Tačiau būkite atsargūs ne persistengti ji, kitaip kempine gali tiesiog ištirptų.

3.Alyvuogių aliejus.

Jūs galite valyti kempine taip pat naudoti alyvuogių aliejaus ir indų plovikliu.

4.Naudoti specialių produktų valymo kempinės.

Theme by Anders Norén