mada

Kolekcijos rudens-žiemos sezono „europa 2020“ Versace

Mados namai „Versace“ – vienas iš pirmaujančių įstatymų leidėjai stiliaus idėjų, kurios yra klausėsi ne tik Europoje. Surinkimo Donatella Versace yra rafinuotas stilius ir elegancija. Madingas vaizdai, skirti sėkmingiems, stilingas ir kryptingai moteris.

Sezono rudens-žiemos 2020 aukštosios mados šou Paryžiuje buvo pristatytas „Versace“, nes vadovybė nusprendė sutelkti dėmesį į sektorius pret-a-porter. Kaip rezultatas, aktyvų darbą mados namai išleido dvi moterų kolekcijas:

    PRE-FALL (pre-kolekcija „europa 2020″); READY-to-WEAR (pagrindinis kolekciją pret-a-Porte“);

Collection fall-winter 2020 Versace

Mados tendencijos pre-fall kolekcija „Versace“ 2020 m.

Prieš „Versace“ kolekcija yra pastatyta ant pagrindinės paletės spalvos Institutas Pantone. Vyraujantis atspalvių nuotraukos:

    Tawny Port (aukso uostas); Tamsesniame Eglė (tamsioje eglė); karinio jūrų Laivyno Bijūnas (bijūnų jūros); Marina (mėlyna jūra).

Sukurti harmoningą vaizdus, Donatella Versace rasti optimalų derinį, ryškios ir gilios spalvos, sezono, derinant juos su klasika, turtingas juoda ir minkštas, pilkos spalvos.

Collection fall-winter 2020 Versace

Kolekcija pasirodė ryškus ir įvairus. Žinovų klasikinis nuotraukų bus tikrai dėkingi, elegantiška suknelė, gerbėjų daugiau laisvo stiliaus – trumpų sijonų ir drąsių spalvų derinių. Jis yra saugus pasakyti, kad laikinojo „Versace“ kolekcija nustato šių mados tendencijos iki 2018 m.:

    šviesus spaudinių, santrauka ir geometrinių raštų; batus ant aukštos platformos; chaki stilius; apkarpyti, arba atvirkščiai, labai ilgos kelnės; aukštas batai su jungiamąją.

Collection fall-winter 2020 Versace

Iš įvairių priedų verta paminėti: kompaktiškas sankabos krepšiai, stilingas kuprinės ir talpus krepšys. Nebus prarasti savo aktualumą ir rankinės, klasikinis stilius. Tačiau rasti tokį komponentą, įvaizdžio dizaineris rekomenduoja tonas pagrindinis elementas-drabužiai – paltą ar striukę.

Collection fall-winter 2020 Versace

Mados tendencijų kolekciją pret-a-porter „Versace“ 2020 m.

Naujos mados kolekcija sukurta Donatella Versace rudens-žiemos 17-18, suteikė daug naujų idėjų ir stilingas lankai. Dizaineris mano, kad šiuolaikinė moteris su daugialypė ir įvairi. Darbe yra griežtas verslo panele, nemokamai žiūrėti išdykęs ir kūrybos mergina, ir ne banketus Karalienė, pritraukti žavisi žvilgsnių. Dizaineris mano, kad Garderobe kiekviena fashionista, 2018 m. turėtų būti:

    klasikinis pantsuit; universalus juoda suknelė; sexy juoda striukė su apykakle arba gaubtu; ilgas kailis; stilingas švarkas; pergamentas su furry, jaukus megztinis; madingas vakarinę suknelę.

Kelnių kostiumus nuo „Versace“

Kelnės yra gana tvirtai įtvirtinta moterų gyvenime ir tampa neatsiejama kasdienės verslo stilius. Ateinantį sezoną Donatella suteikia fashionistas galimybę pasirinkti tarp santūri tradicinė klasika su šiuolaikinės tvist ir ekstravagantiškas lankas, kuris sutrumpintas kelnės derinamos su odos striukė ar vien sijonas.

Collection fall-winter 2020 Versace

Universalus juodą „Versace“ suknelę

Pagrindinio elemento, moterų drabužių spinta, kai atsižvelgiant į pasaulio Coco Chanel, rasti naują kelią į „Versace“ kolekcija. Prisiminti, kad kiekviena moteris yra individuali, dizaineris siūlo sezono rudens-žiemos 2020 platus modelių, paprastas ir klasikinis (vaizdo verslo stiliaus), šviesos ir spindintys (kokteilis šalių).

Collection fall-winter 2020 Versace

Ne mažiau įspūdingai atrodo ir gradientas suknelė su sklandų perėjimą nuo geltonos, oranžinės ar mėlynos atspalvis pagrindinio juoda. Jaunos merginos meile alternatyvios galimybės, su ryškiai akcentais forma ekstravagantiškas kepurės ir šalikai.

Collection fall-winter 2020 Versace

Madingas striukes Versace

2018 m., kolekcija Donatella atskleidžia paslaptis įspūdingas derinys klasikinės juodos spalvos striukė su skaidriais trumpas ir klasikiniai ilgi sijonai ir stilingas kelnes. Akcentas sezoną turi būti su gaubtu, kuris gyvena pasėlių modelių ir švarkai klasikinio ilgio.

Collection fall-winter 2020 Versace

Paltai ir lietpalčiai rudens-žiemos 2020 m.

Rudens mėnesius Donatella prašo merginos papildyti vaizdą elegantiškas odinis apsiaustas juoda su ryškiai pamušalas atspalvis Baleto Šlepetės (baleto Batų). Taip pat svarbios yra ilgas, plonas kailis klasikinis sumažinti su klasikinio stiliaus, kurie padės neįprastas gradiento spalvos. Su atvykstant žiemos, dizaineris pataria atkreipti dėmesį į ryškių elementų apdaila, tokių kaip kailio turtingas oranžinė arba ryški gėlių aplikacijomis supa įvairių spalvų.

Collection fall-winter 2020 Versace

Paltai, striukės ir paltai iš „Versace“

Neseniai mados šou vyko Milane, suteikė galimybę įvertinti originalus paltukai nuo Versace, kurios privalo būti populiarus sezono rudens-žiemos 17-18 metų. Pavyzdžiui, visą kolekciją, modeliai, avikailio, paltai yra pagaminti kontrastingų spalvų. Nuotraukoje galite įvertinti, kad harmoningai ir juodo atspalvio mėlynos ir ryškiai geltonos ir garsas pilka.

Striukės pritraukti dėmesį ne tik ryškių spalvų akcentai ir neįprastas išlaidas. Kaip stilingas papildyti sukurti darnią jaunimo lankas dizaineris patariama rinktis šviesią skrybėlę, šaliką arba akinius.

Kailio žinovas prabanga bus tikrai dėkingi, mados dizaineris modelius kailinius 2020 m.

Collection fall-winter 2020 Versace

Jaukus megztiniai, kuriuos „Versace“ kolekcija

Šou Milane couturier davė suprasti, kad 2018 mes galime saugiai pasirinkti, kaip modelio, negabaritinių ir elegantiškas megztinis, kuris išryškina gražių kreivių moteriška figūra. Pagrindinė tendencija – ryškių akcentų, kurie gali būti, pavyzdžiui, kaip pagrindinės spalvos ir formos geometrinė figūra pateikti atskirų elementų megztinis.

Collection fall-winter 2020 Versace

Prabangus „Versace“ suknelės

Vakaro vaizdai „Versace“ – viršūnė stiliaus, moteriškumu ir elegancija. Ypatingomis progomis, dizaineris siūlo pirkti trumpas kokteilių ar vakarinę suknelę. Kolekciją sudaro modeliai, skirtingomis spalvomis:

    klasikinis pledas; subtilus gėlių spausdinti, kieto raudona; atspalvį aukso ir bronzos.

Collection fall-winter 2020 Versace

Drąsiausių merginų pasiruošę šokiruojantis, bus atkreipti dėmesį į tai, juoda skaidri modelis, papuošti ryškių spalvų.

Collection fall-winter 2020 Versace

Theme by Anders Norén