grožis

Madinga trumpas kirpimo vasarą: 13 puikus funkcijos

Madinga trumpas kirpimo vasarą padės jums jaustis patogiai ir užtikrintai, net ir karščiausią dieną. Tačiau šios moters būtina sekti mados tendencijas, kurios siūlo stilistai. Keisti šukuoseną gali pakeisti jūsų išvaizdą neatpažįstamai, ir pagerinti išvaizdą. Šiandienos straipsnis aptarkime, kokios šukuosenos bus madingos šį sezoną, ir kaip suderinti juos į atvaizdą.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Pasirinkti šukuosena, priklausomai nuo veido tipas

Gerai pasirinkta šukuosena gali ne tik įmanoma paslėpti trūkumus, bet taip pat ir atrodo visiškai nauja. Taip, moterys su apvalios veido puikus Klasikinis Bob arba apkarpytą versiją – Bob-Bob. Jei kirpčiukai jums nepatinka, kad plaukus reikia šiek tiek pailginti plaukus padengtų skruostų ir skruostų. Ši šukuosena puošia įvairaus amžiaus moterims ir puikiai slepia apvalumas, veido.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Šiais metais populiarėja pixie Kirpimas. Šiame šukuosena, apimtis yra sukurtas ant nugaros, galvą ir visus plaukus, įskaitant kirpčiukai, yra sumažinti dantų. Panašaus stiliaus harmonizuoja su apvalios veido puikiai.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect optionsTrendy short haircuts summer: 13 perfect options

Pasirenkant šukuosena trikampio veido, tipo, jums reikia pamiršti apie tūris karūną mažesne nei rinkos verte, svarbu, kad priekinės sruogos buvo ilgesnis nei jawline. Alternatyva būtų sumažinti Garcon, kurioje yra trumpi kirpčiukai ir ausys lieka atviri, o kūno optikos nukreips dėmesį nuo smakro.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options Trendy short haircuts summer: 13 perfect options Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Atrankos šukuosena tinka kvadratinės veido formos, laikomas labiausiai sunku. Nepaisant to, yra daug variantų, kurie siūlo stilistai: asimetrinio kirpimo – vokeliai, Bob, CESSON. Mažesne nei rinkos verte CESSON ne toks populiarus, kaip Kara arba kaskadomis, tačiau populiarėja ir šiemet. CESSON yra sklandų perėjimą nuo kirpčiukai likusius plaukus. Jos nesimetriškas kryptis bus švelnus veido bruožai. Tokio kirpimo tinka moterims su garbanotas plaukų.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Merginos su ovalo formos veidus, gali pasirinkti bet kurį iš pirmiau gabalus, tačiau tankis ir plaukų struktūrą.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Atminkite, kad trumpų plaukų poreikius korekcija dažniau, nei šukuosena-ilgi plaukai. Korekcija turi būti atliekama kas 1.5-2 mėnesių, priklausomai nuo greičio plaukų augimą, atrodo tvarkingas ir nėra sugadinti išvaizdą.

Privalumai ir trūkumai

Prieš jums nuspręsti dėl trumpo žetonų, jums reikia pasverti visus „pliusus“ ir „minusus“. Jei jūs padaryti trumpą sumažinti, jūs galėsite:

·norėdami pritraukti dėmesį, kiti – ne taip dažnai galima sutikti moterų, turinčių panašių plaukų;

·sutelkti dėmesį į veido ir kaklo;

·papasakoti apie savo charakterį – ne kiekviena mergina išdrįsta žengti šį žingsnį;

·atrodo labiau energingas ir jaunesni;

·praleisti minimaliai laiko ir pinigų stilius.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Trūkumai:

·reikalinga pastovi korekcija ilgio plaukų, kad yra, kad augtų į ilgį, būtina tam tikrą laiką eiti laukinių;

·plaukus reikia plauti kasdien;

·prastai pasirinkta šukuosena gali paryškinti trūkumų;

·jūs turėtumėte atidžiai rinktis aksesuarai, pavyzdžiui, auskarai ir karoliai.

Trendy short haircuts summer: 13 perfect options

Renkantis šukuoseną, manome, funkcijų jūsų veido ir plaukų struktūra, savininkai storio plaukai yra atsisakyti idėjos, kad su mažesne nei rinkos verte. Trumpi plaukai ilgi, ne mažiau reikia priežiūros. Rūpinkitės savo sveikata, imtis vitaminų ir naudoti priemones, šiluminė apsauga, kai jums suderinti ar susirangyti plaukus.

Trumpo kirpimo tiks moterims, kurios nebijo keistis ir nustebinti, jausti skonį ir stilių. Pasirinkite iš daugybės variantų, šukuosena, kad jums patinka ir pareikšti savo mintis į gyvenimą!

Theme by Anders Norén