grožis

Madingas antakiai rudens ir žiemos 2019-2020

Šiame sezone mes pagaliau nusprendė lygis vienodas su vyrų mada, išvaizda, makiažas ir net tendencijas, antakius. Įdomiausių galimybių — mūsų apžvalga!

Vaikiškas antakius

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

„Chanel“ Šou

Tiesus, platus antakiai su nedideliu arka ir plonas uodegos, yra Madinga su padavimo korėjos berniukai. Keista, kad ši Azijos tendencija įsiskverbė į Europoje neseniai, nors Rytuose, populiarus sezoną keturis, ne mažiau. Pirmiausia, jūsų antakiai parodė, kad berniukai bloggers, tada perėmė ir mergaičių, ir dabar tendencija plito iš Rytų į Vakarus.

Ši forma atrodo labai natūraliai, reikia mažiau korekcija ir make-up. Pakanka žymėjimo įrankis pagal antakių, ir jai spynos su tonuoti arba skaidrus gelis.

Balinti antakiai

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rodyti Isabel Marant

Jie buvo parankinių 2013 m. ir grįžo sezono 2019. Balinti dviejų ar trijų atspalvių antakių, kad vaizdas yra nekaltas ir romantiška. Šis metodas ypač tinka blondinės.

Antakiams šukuoti į viršų

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rodo John Galliano

Ši tendencija pirmą kartą pasirodė ant vyrų, rodo, ir tada jo priimtų merginos. Neatsargus antakiai neturi aštrių briaunų, plaukai ieško. Ši galimybė yra ypač galioja tiems, kurie turi stori antakiai. Pabandyti tendencija, šiek tiek antakių gelis, taikyti jį ant antakių-teptuku ir pradėti šukos plaukus į viršų, visą jos ilgį.

Antakių Balaj

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rodo Vivienne Hu

Tie antakiai atrodo kaip jie sudegino sun (dar vadinama beach). Šis poveikis dažyti arba Macapa antakiams dažyti, kad spalva turi srauto sklandžiai, nuo šviesiai iki tamsiai.

Kad Balaj sau, pirkti rinkinys, šešėliai. Paprastai ji susideda iš dviejų arba trijų atspalvių. Jūsų užduotis yra šviesos atspalvį pabrėžti antakių pradžioje, viduryje ir nuo vidurio iki galo įdėti tamsus tonas. Tada mišinys be aiškių ribų. Šis spektaklis spalvos padarys jūsų antakiai daugiau tankus ir bus pritaikyti juos bet atspalvis plaukų.

Manikiūras antakių

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Rodo Temperley London

Ši tendencija yra ne mažėja ir tvarkingą formą antakiams (antakių Europos meistrų vadinamas jų manikiūro), plaukų plaukų. Čia svarbu tinkamai pataisas, makiažas ir priežiūra.

Gauti tobulą figūrą, tai geriau pradėti tartis su meistru antakių baras. Priežiūros antakiai atsargų iki ricinos aliejaus ir kremas amžius (atkreipkite dėmesį, kad ženklas turi stovėti yra „amžiaus“, o ne „aplink akis“). Iš makiažo, naudokite, glass toning gel.

Antakių „flying star“

Fashionable eyebrows for autumn and winter 2019-2020

Gigi Hadid dėl šou, Oscar De La Renta

Kitoje Azijos tendencija, kad yra beveik visi. Turi antakiai „flying star“ tiesioginių pradžios, lankelio viduryje ir ilga uodega. Pasiekti šią formą padės Brou-meistras. Makiažas rekomenduojama naudoti gelio ir akių kontūro pieštukas su kūginiu pen.

Theme by Anders Norén