grožis

Madingi aromatai rudenį 2019

Kiekviena moteris nori jaustis nepamirštamas. Tai ji yra pasirengusi už bet kokius triukus ir tt: sukurti nuostabi lankas, eksperimentuoti su technika, makiažo ir manikiūro, pasirenka aksesuarus ir kvepalus, tiesiogiai, kuris padeda, kad vaizdas daugiau išsamios ir harmoninga. Juk, pagal mokslo ir statistikos tiesiogiai, vyrai labai traukia tam tikras moterų kvapai, kurie suteikia joms į akis vyrų patrauklumą ir equallyi. Šiandien mes paruošėme jums pasirinkti labiausiai įdomus ir madingas skonių rudenį 2019, kurie padės jums sukurti tiesiog unikalus lankas, pavydas visų moterų, ir susižavėjimą visi vyrai. Tikrai, čia galite rasti savo skonio.

Nurodymų rudenį skonių 2019

Rudenį, moteris ypatingą dėmesį patarti mokėti už uogų ir vaisių kvapai, kurie visi taip pat populiarus artėjantį sezoną. Ir jei jūs įtraukiate pagrindinio vaisių ar uogų sumaišoma slabinku — jums bus gauti daugiau, romantiškas kvapas. Nepraranda savo aktualumo gėlių ir sumedėjusių pastabos. Tokių skonių suteiks jūsų kvepalų tam tikrą gylį ir ilgaamžiškumą. Kitas įdomus derinys-tai vaisinis-gėlių, puikus apdailos prisiliesti sukurti vaizdo drąsių moterų, yra ne neturi romantika.

Madingas rudens aromatai iš „Dior“ 2019

Už artėjant rudens sezonui, mados namai „Dior“ išleido daug galimybių, kad bus tinkamai tinka bet kokiu būdu ir padės sukurti vasaros nuotaika, kad norisi vėl pajusti šalto rudens dienų.

Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas už tai bus mados Dior Hypnotic Eau Sensuelle, kuri idealiai tinka moterims, kurie mėgsta šviežumo, kaip pagrindą kvepalai yra citrusinių pastaba. Nepamirškite apie klasika — Miss Dior “ kvepalai, kurie bus sukurti ant jūsų kūno yra unikali ir neįtikėtinai saldus halo, įrėmintas kvapas, rožės. Dior Addict-tai Rytietiškas gėlių aromatas, kuris gali šiltas jums šaltą rudens vakarą. Ir „Dior“ Cuir Cannage tinka ir toms moterims, kurios yra pamišęs iš kvapo Jazminų.

Trendy fragrances fall 2019

Madingas rudens aromatai iš „Gucci“ 2019

Jei nuspręsite, kad rudenį kvepalų iš „Gucci“, jums turėtų skirti ypač didelį dėmesį „Gucci“ Premjera, kurioje bus nustebinti bet kuri moteris, su savo unikalų gėlių-medienos-muskuso aromatas. Jis puikiai tinka vakaro drabužiai šaltuoju metų laiku. Subtilus ir moteriškas, jums padės sukurti naują gėlių kvepalų Gucci Bamboo su bergamočių ir vanilės.

Trendy fragrances fall 2019

Madingas rudens aromatai iš Givenchy 2019

Givenchy už rudens sezono pasirengęs dizaino serija Rytietiški aromatai su gėlių raštai. Pavyzdžiui, „Iris Harmonique“, kuri tinkama ne tik moterims, bet ir vyrams. Bet dvasios „L’ange Noiry“ su Muskusas, gintaras ir baltasis iris, kuris, beje, taip pat priklauso grupei Rytietiški aromatai padės jums sukurti unikalų įvaizdį publikuoti šaltas ruduo. Ir nereikia praeiti tokius spirito, Gaiac Mistika“, kuri suteiks jums unikalią kvepia smilkalai.

Trendy fragrances fall 2019

Theme by Anders Norén