Madingi kvepalai 2019: kvepalus, priklausomai nuo metų laiko

Madingi kvepalai 2019 kokie nauji produktai iš populiariausių markių labiausiai įdomi ir verta dėmesio? Leiskite mums, o sužinoti.

Dauguma mano, kad aromatas yra būtent tai, ką ji mums primena apie žmogų. Tačiau tai taikytina ne tik žmonėms. Prisiminkite situaciją, kai jūs girdėjote, pažįstamas kvapas, mano mama ritinius į kitą miestą ir tuoj pat prisiminė savo virtuvėje, ir skambinimas iš pirmame aukšte valgyti. Kvapai tikrai turi galimybę pritraukti į savo proto ir kai jūs kvapas tas pats kvapas du kartus ant galvos, turės Asociacijos. Šiandien, tačiau, mes kalbame ne apie mamos ritinius, ir tai, kas madinga kvepalai 2019 bus tendencija.

Žinoma, renkantis kvepalai jums negali remtis tendencijos, nes kiekvienas pasirenka tiksliai kvapas, kad jums patinka jam. Tačiau, renkantis tų dvasių, jums reikia būti labai atsargūs. Štai kodėl pirmiausia pažvelgti žinomų prekinių ženklų, tokių kaip: „Chanel“, Chrisrian „Dior“, „Cartier“ ir kt.

Labiausiai madingi kvepalai 2019 m. pavasario-vasaros

Fashionable perfume 2019: fragrances depending on the time of year

Pagal prognozes, labiausiai madingi kvepalai 2019 bus švieži, vaisių, ypač citrusinių vaisių skonio. Šie kvapai yra sėkmingiausia, kaip kvapas yra ne per saldus ir jaučiasi gražus, o ne tie, kurie tiesiog iš karto „skristi“ nosis ir sukurti diskomfortą.

Dar vienas pliusas šių kvepalų yra tai, kad jie yra gana ekonomiškas ir rasti bet kuo, be tradicinių prekinių ženklų alkoholiniai gėrimai.

Pastaruoju metu, dauguma merginų renkasi kvapas rabarbarai, todėl 2019 jis bus ne ranka per savo pozicijas ir išliks viršuje labiausiai madingi kvepalai 2019. Aromatas su pastaba rabarbarai ne per saldus, kad nesukelia nepatogumų, tačiau vis dėlto, tai kvapas tikrai geras. Todėl, jei jūs nežinote, tai kvapas, ji yra labai rekomenduojama, jį išbandyti. Rabarbarų galima rasti kvepalai, tokių žinomų prekinių ženklų kaip Dolce & Gabbana. Jei dėl kažkokios priežasties nenorite pirkti, galite pasirinkti daugiau ekonomiškas, tačiau vis dar skanus kvapas rabarbarai iš Comme une Įrodymai iš Yves Rocher. Šis ženklas pasirodė palyginti neseniai, tačiau vis tiek gavo tam tikrą vietą, viršuje.

Labiausiai madingi kvepalai 2019 m. rudenį-žiemą

Fashionable perfume 2019: fragrances depending on the time of year

Taip, pas mus šalta, ir tai reiškia, kad atėjo laikas gauti ne tik paltai ir šiltas puhovichki, bet paleisti pirkti šilto klimato atšilimo skonių. Moterims jie yra tendencija žiemą ir vėlyvą rudenį. Žiemą galite pasirinkti visų skonių, kurie negalėjo pasirinkti vasarą: cloyingly saldus, šiltas, pyragai, bandelės, pažymi, ar saldus milteliai. Visą šią vasarą galėtų sukelti galvos skausmą, bet žiemą tas saldus aromatas bus sukelia tik malonius jausmus.

Tačiau nuo per saldaus skonio geriau judėti, nes jie palaipsniui pradeda imtis savo pozicijas ir vis daugiau ir daugiau žmonių pradėti gydyti juos su pasibjaurėjimu ir kai kurie neigiami. Todėl, labiausiai kvepalų pabandykite subalansuoti pernelyg saldus kvapas su touch rūgštingumo arba kartėlį.

Kiekvienais metais yra visi nauji kvapai, pavyzdžiui, La Vie est Belle iš Lancome. Ji jau egzistavo ir anksčiau, tačiau buvo šiek tiek modifikuoti, kad atitiktų naujas ir besiformuojančias tendencijas. Ne praranda skonį serija, Mugler Angel, kuris taip pat buvo šiek tiek pakeistas, kad tilptų visi galiojančius standartus. Yra didelė tikimybė, kad dauguma kvepalų kompanijos parems šią tendenciją ir taip pat sukurti daugiau lengvas ir modifikuotas versijas skonių.

Kvepalai labai greitai į Rytietiški aromatai, kurie simbolizuoja kvapo rožinė pipirai, Tonka pupelių, kurios suteikia ypatingą skonį spirito. Populiarus Rytietiški kvepalai, nes būtent tuo, kad yra labai mažai saldus kvepalai taip pat yra daugiausia visi labai šviežias ir malonus suvokimas.

Vyrų kvepalų

Fashionable perfume 2019: fragrances depending on the time of year

Jei moterų reitingą yra gana platus, madingi vyriški dvasių 2019 m. buvo šiek tiek mažesnis, bet vis tiek pakankamai, kad būtų trukdoma, su pasirinkimą.

Vyriški aromatai visada mergaičių crazy, ir atvirai, tai beveik pirmas dalykas, kurį mes pranešime kai susitikimas žmogus. Todėl nereikia naudoti Kelnas ne visi yra neteisinga. Žmogus, kuris kvepia gera, yra visada teigiamas emocijas. Kai kurie mokslininkai net įrodė, kad kai žmogus kvepia gera, mergina jį patrauklesnį. Labiausiai žinomas ir populiarus 2019 būti:

    ESMINIAI VYRŲ ANGEL SCHLESSER EAU FRAICHE VYRAS VERCASE ARMAND IA ESMS, MĖLYNA SPALVA, MALLION PACO RABANA ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCATOIN BLUE LABEL GIVANCHY MANO ŽEMĖS TRUSSARDI PACO RABANNE INVICTUS CHIC VYRAMS CAROLINA HERRERA LEAU PADĖJĖJAS PAR KENZO POUR HOMME KENZO

Tai yra top 10 labiausiai madingi kvepalai 2019 m. Visi jie yra gana brangus ir nėra už prieinamą kainą visiems. Bet laimei, kvepalų pramonėje, galima rasti daugiau pigūs prototipų, kad bus jei ne pats, bet labai panašus į tai, kad, atsižvelgiant į pirmiau pateiktą sąrašą.