mada

Mados batai pavasario

Visoms moterims, bet kokio amžiaus, iš mergaitės į suaugusiųjų moterys mėgsta batus. Spinta kiekviena fashionista, žinoma, turi savo kolekcijos avalynė, batai, sportbačiai, ir espadrilles ir kt. Akivaizdu, kad mada batai skiriasi kiekvienas sezonas atneša madinga, o kartais net šokiruojančios naujienos ir tendencijos.

Mados sezonas pavasario — vasaros 2020 metų-ne išimtis. Dizaineriai atliko puikų darbą, kad galėtų jus nustebinti. Mados tendencijų šį sezoną bus ne ką nors įprasto. Mes padarėme atrankos originaliausių modelių nuo mados žinomų dizainerių.

1.Jacquemus

Parodoje Jacquemus modeliai žingsniuodavo klasikinis valtys su neįprasta dekoro kulno ir jungiamąją. Gamintojas siūlo įvairių novatoriškų dizaino, kad bus paversti net labiausiai įprastas vaizdas į įsimintina vieną.

Fashion shoes springJacquemus

2.Altuzarra

Gyvūnų spausdina nepraranda populiarumo kelis sezonus iš eilės. Taip pat, ši tendencija tęsis ir šią vasarą ir pavasarį. Gyvatės odos, leopardo, tigro — visi šie mėgo daug spaudinių dabar ant viršaus.

Fashion shoes springAltuzarra

3.Chloe

Mados namų Chloe per pavasario ir vasaros sezonui siūlo fashionistas dėvėti patogią blokuoti kulnas sandalas ryškių spalvų. Taip pat, kaip papildomas dekoras būti originalus pora apyrankių ant kojų, kaip šį sezoną ji bus labai madingam.

Fashion shoes springChloe

4.Saint Laurent

Saint Laurent “ lieka ištikimas sau. Viskas nuo aprangos iki papuošalai, padaryta stilius rock-n-roll. Aukštakulniai su stambusis papuošalai, ypač drąsi moteris.

Fashion shoes springSaint Laurent

5.Vergilijus Abloh

Vergilijus Abloh visada pasiūlys labiausiai novatoriškų modelių batų. Šį sezoną dizaineris siūlo pasirinkti batai ir basutės su aukštais kulnais balta.

Fashion shoes springBalti

6.Balmain

Batai metalo spalvos nukariauja podiumo ir širdis fashionistas keletą sezonų. Šiuo metu, prekės ženklas Balmain nusprendė pridėti kažką ypatingo, skaidriai, išsamiai, kad batai atrodo labai neįprasta. Tai yra kažkas naujo, realaus proveržio, kuris žada būti mėgstamiausia tendencija yra daugybė žvaigždžių, ir fashionistas.

Fashion shoes springBalmain

7.Balenciaga

Šį sezoną mados namų Balenciaga, yra žinomas už tai, kad jis pradėjo įveskite neįprastas mados sportbačiai, šį sezoną pagrindinis dėmesys buvo skiriamas kulniukai. Klasikinis siurbliai, metalo atspalvių kropkowany yra neįtikėtinas.

Fashion shoes springBalenciaga

8.Dior

Aistringas feminizmo, Maria Gracia Chiuri nėra didelis gerbėjas aukštakulnius. Ji pasiūlė, patogus batai moterims avalynė su naujoviškus mažai kulniukai, su elegantiškas logotipas „Dior“.

Fashion shoes springChristian Dior

9.Dolce&Gabbana

Garsaus prekės ženklo lieka ištikimas sau, ir šį sezoną, šou, modeliai vaikščiojo batus, paprastai gausiai puoštos brangakmeniais, gėlės ir įvairūs karoliukai.

Fashion shoes springDolce-and-gabbana-Fashion shoes springDolce-and-gabbana-Fashion shoes springDolce-and-gabbana-Fashion shoes springDolce-and-gabbana-Fashion shoes springDolce-and-gabbana-

10.Christian Louboutin

Dizaineris liko ištikimas sau. Kolekcijos pavasario-vasaros 2020 m. yra ne nustebino, bet stebina tendencijas. Jau dabar yra mylimas visų fashionistas klasikinio modelio Taip, Kate, Pigalle, Anjalina ir kt. Spalvų paletė yra labai įvairi: nuo klasikinės juodos basutės ir bateliai ryškūs ir drąsūs modeliai, ryškių spalvų ir drąsių egzempliorių.

Fashion shoes springChristian Louboutin-anjalinaFashion shoes springChristian Louboutin-chocazeppaFashion shoes springChristian Louboutin-chocazeppaFashion shoes springChristian Louboutin-follieslaceFashion shoes springChristian Louboutin-nosystrassFashion shoes springChristian Louboutin-pigallefollies-Fashion shoes springChristian Louboutin-sokateFashion shoes springKrikščionių LouboutinsokatebootyFashion shoes springChristian Louboutin-tcab

Ir, pagaliau, pasirinkimas nuotraukas iš įdomiausių modelių batai su mados pavasario vasaros 2020 m.

Fashion shoes springAnna SuiFashion shoes springKopenhagosFashion shoes springDolce & GabbanaFashion shoes springJeremy ScottFashion shoes springLeonardas ParyžiausFashion shoes springMarc JacobsFashion shoes spring„Prada“Fashion shoes springRodarte,Fashion shoes springValentino

Būti madinga!

Theme by Anders Norén