mada

Mados kepurės pavasario-vasaros 2020 m.

Pavasarį ir vasarą yra mėgstamiausia laiko mados. Juk pavasaris oro romantika. Mergaitės nori atrodyti moteriškas ir elegantiškas. Vasarą mes stengiamės pabrėžti savo individualumą ir seksualumą. Privalomi vasaros aksesuaras kiekviena mergina yra, žinoma, stilingas skrybėles, kuri apsaugo nuo žalingų saulės spindulių ir papildys jūsų mados įvaizdį.

Tačiau šiame straipsnyje mes kalbėti ne tik apie vasaros paplūdimys skrybėlės. Taip pat pažvelgti į visų naujovių ir tendencijas, naujausius mados kolekcijų visame pasaulyje žinomų dizainerių. Sužinokite, ką skrybėlės jie siūlo fashionistas dėvėti pavasarį ir vasaros sezoną „europa 2020“.

1.Mados kepurės pavasario-vasaros 2020 m.

Žinoma, turi-turėti bet koks pavasario-vasaros sezono metu yra skrybėlę. Sezoną skrybėlės įdomus ir neįprastas dizainas, neįprastas, kartais masyvūs papuošalai forma, įvairių spalvų, juostelės ir kt.

— kepurės su plačiomis kraštų neturi išeiti iš mados. Šį sezoną taip pat nėra be jų. Jūs galite pasiimti, Fedora skrybėlę pavasarį, ir už metus, yra puiki galimybė skrybėlę, medvilnės ar šiaudų.

Fashion hats spring-summer 2020MoschinoFashion hats spring-summer 2020, „Chanel“Fashion hats spring-summer 2020Ir „D&G“Fashion hats spring-summer 2020Alexandre VauthierFashion hats spring-summer 2020„Chanel“

2.Stilingas priedai

Dizaineriai šį sezoną siūlo pakeisti įprastą galvos apdangalai, stilingas priedai. Jis gali būti didžiulis gėlių kompozicijos(žiedai, vainikai), įdomus tvarstis audinio, turbanai, šalikai ir skaros, susijusi su originaliu būdu. Apskritai, yra kažkas galvoti apie tai, ir daug pasirinkti iš. Nepaisant, atrodytų, keista, iš pirmo žvilgsnio, dizainas, šie priedai atrodo labai madingas ir stilingas.

Fashion hats spring-summer 2020Trina TurkFashion hats spring-summer 2020TOMFORDFashion hats spring-summer 2020V

Stilingas ir originalus priedai-pagrindinė tendencija šį pavasarį ir vasarą. Nebijokite eksperimentuoti su mada pridėdamas originaliems iš didžiulės spalvų ar sudėtingas lankai.

Ir galiausiai, Dolce & Gabanna, jos jau seniai tradicija, kviečiu visus fashionistas dėvėti skrybėles vertas Karalienės, žinoma, savo garsaus karūną. Fashion hats spring-summer 2020 Fashion hats spring-summer 2020

Fashion hats spring-summer 2020D&G

3.Mano

Beretė yra visų laikų klasika. Šį sezoną buvo ne išimtis, nes pavasaris yra laikas, romantikos ir kas negali būti siejamas su nuotraukomis romantiška ponios iš klasikinės literatūros.

Fashion hats spring-summer 2020„Etro“Fashion hats spring-summer 2020Etro

4.Panama

Klasikinis paplūdimio, Panama, dabar yra tendencija. Ir kaip matote iš foto ataskaitos rodo, jie gali būti dėvimi ne tik kaip atsitiktinis galvos apdangalai. Luko kai kurie modeliai atrodo labai elegantiškai. Labai lengva ir paprasta idėja, vasaros.

Fashion hats spring-summer 2020„Etro“Fashion hats spring-summer 2020Trina Turk

Būti Karalienėmis!

Theme by Anders Norén