grožis

Makiažas beveik-nustatyti akis: taisyklės, idėjos, nuotraukos

Srityje grožis jau seniai pripažintus standartus, kurie diktuoja taisykles, mergaitėms. Laimei, padedant makiažas gali būti daug taisyti ir gerinti, įskaitant forma ir išdėstymas akis. Merginos su arti išvysti daryti makiažas, ypatinga.

Standartiniai ir įprasti proporcijas atstumas tarp akių, turi būti apie vienos akies ilgį. Jei šis atstumas yra mažesnis, tada mes turėtų klausytis patarimų makiažo menininkų ir naudoti metodus, sukūrė mergaitėms su arti viena kitos akys.

Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos

Skaityti kokių taisyklių reikia laikytis:

    Viduje į akis reikia pasirinkti atspalvį šviesos paletė, ir iš artimųjų ar net arčiau išorinis kampas amžiaus jau gali naudotis daugiau tamsių atspalvių. Makiažas vidinio akies kampo, galite naudoti baltos arba smėlio spalvos pieštuku ir matinių šešėlių. Perlo atspalvis netinka, nes jie sutelkti dėmesį į problemą. Norėdami padidinti vaizdo atstumas tarp akių, į rankas pieštuką arba akių kontūro, jūs turite padaryti nuo vidurio amžiaus, o ne nuo vidinio akies kampo. Arčiau išorinis kampas voko rodyklių turėtų būti išplėsta. Blakstienų tušas turėtų būti labiau atsargūs dažų per blakstienas prie išorinio akies kampo. Jūs galite prašyti daugiau sluoksnių, kad ši dalis, ir vidinis kampas beveik taikyti tušas. Sutelkti dėmesį į išorinis kampas akių, jūs galite pridėti netikrų blakstienų-sijų arba padidinti jų padidėjo tankis ir ilgis taip pat išorinis kampas. Padidinti formos akimis ir atstumas tarp jų padės baltas akių kontūro vidinio akių linija vidinis kampas. Tai turėtų būti padaryta apdaila. Pakoreguoti proporcijas, kaip ir veido, reikia atkreipti dėmesį į antakius. Atstumas tarp jų turėtų padidinti – tweeze ant nosies, ir kampus, antakiai išplėsti per šešėlis ar pieštuku. Taigi vizualiai atstumas tarp akių, bus rodomi didesni.

Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos

Rodyklėmis arti-nustatyti akis

Moteriškas ir paslaptingas strėlės yra visada populiarus, jie gali būti naudojami efektyviai, siekiant pabrėžti akis. Moterims su close-nustatyti akis, tinka rodyklių klasika su sumažinama ir pakylos, plati rodyklė, katės akis ir švelni migla. Nerekomenduojama galimybes, pavyzdžiui, „Panda“ ir Arabų – įdėklo vidinio akies kampo.

Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos

Jei akys gerai, be ir mažas dydis, tai yra būtina atsisakyti jungikliai ir jungtys apatinę blakstienų liniją.

Atspalvių šešėliai

Šešėliai turėtų būti parenkama pagal individualius parametrus, odos spalva, rainelės spalvą ir bendrą veido. Universalios rekomendacijos atspalvių tik vienas atspalvis ant vidinės dalies voko ir tamsesnės išoriniame kampe akies.

Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos Makeup for close-set eyes: rules, ideas, photos

Theme by Anders Norén