grožis

Makiažas palinkusi į akis: charakteristikos, modeliai, idėjų

Makiažas kabančios kampų akis aiškiai turi savo savybes ir dėsningumus. Nes neįmanoma nustatyti problemas ir atskleisti atrodo reguliariai makiažo. Štai kodėl mes paruošėme jums mūsų šiandienos straipsnyje, kad bus atskleisti visas paslaptis, sukurti tobulas makiažas kabančios kampų akis.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Sukurti gražus makiažas kabančios kampų akis

Padaryti puikus makiažo moteris su pirmiau nurodytu klausimu, patarti turėti tokių kosmetikos priemonių, tokių kaip replės Garbanoti blakstienos, akių kontūro, puikus tušas ir šešėliai.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Prieš kuriant makiažą, patarti privaloma rūpintis savo oda. Ji turi būti puikios būklės. Tai galima pasiekti naudojant specialią drėkinantis kaukė, ir, pritaikius tokius fondus kaip pagrindą pagal makiažas, makiažo, Pamatus, milteliai ir žymėjimo įrankis. Nepamirškite, kad makiažo bazė padės išlaikyti jūsų makiažas daug ilgiau.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Po suvokti dizainas akis. Patarti privaloma naudoti akių kontūro. Juk, kaip rodo praktika, tai geriau guli ant veido ir turi daugiau intensyvaus tono. Nepamirškite apie replės Garbanoti blakstienos. Jie padės atidaryti savo akis ir padaryti atrodo labiau patrauklus.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Labai svarbus elementas, makiažas kabančios kampų akis yra antakių formavimas. Atkreipkite dėmesį, kad jis turėtų būti natūralios formos. Taip pat vienodai svarbu yra tiesiogiai antakių spalva, kuri yra pageidautina, jei bus labai panašus į natūralų jūsų plaukų spalvą.

Makiažas kabančios kampuose akis nuo A iki z

Atkreipkite dėmesį, kad makiažas už apatinės akies kampo yra tik vienas tikslas — vizualiai atverti akis ir liftas kampuose akis. Dėl to, specialistų, naudoti įvairius metodus, įskaitant žaisti spalvų, kurios padeda sumažinti atstumą nuo akies išorinio krašto antakių.

Taigi, kai jūs turite rūpintis puikus odos veidą, pradėti taikyti eyeshadow į neutralus tonai. Viršutinių vokų geriau tai klausimas šviesesnio tono. Čia mes neturėtų liesti srityje. Bet viršaus kartus jūsų vokų priimtina ir net tikrai reikia atkreipti daugiau tamsių spalvų ir negali pamiršti savo šešėlį, taip pat nuorodą į šį plikas srityje. Po to, kai jūs, turėtų pasikonsultuoti su akių kontūro ir atkreipti iškeltas rodyklių iš artimųjų viršutinio voko išorinio kampo. Ji taip pat turėtų būti pavėsyje, ir tada taikyti tušas, kurios padarys jūsų išvaizdą dar labiau išraiškingas ir atidaryti. Ir nepamirškite šiek tiek apgauti, kad jūsų akys tikrai atrodė vizualiai labiau atviras, siūlau taikyti tušas tiksliau viduryje akis. Ir užuolaidos pridėti šiek tiek baltos spalvos tonai tiesiai į kosminę erdvę jūsų antakiai.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Ko nedaryti kuriant makiažas kabančios kampų akis

Šiek tiek atsargiai padės jums išvengti poveikio artėjančią amžiuje yra bet kuriuo atveju, kai taikant kosmetikos touch apatinių blakstienų, įskaitant blakstienų tušas, ir viršutinio kampų akis.

Makeup for drooping eyes: characteristics, patterns, ideas

Kurdami kasdien, vakare ar romantišką makiažo siūlau visiškai atsisakyti makiažas, naudojant cirkonio, įvairūs blizgučiai ir taip pat akių šešėliai su blizgučiai ar perlamutro, kuris gali lengvai padidinti jūsų problema kabančios kampų akis.

Ir galiausiai atsisakyti registruoti apatinio ir viršutinio akies voko pat tono šešėlį arba pieštuku. Nes tada jums gauti atvirkštinį efektą, kuris jums tikėtasi, ir jūsų problema yra kabančios iš kampų akis tapti labiau matomi.

Theme by Anders Norén