grožis

Makiažas už apvalios akys: yra, rekomendacijos, nuotraukos

Apvalios formos akys turi savo privalumų, atrodo merginos su tos akys labai išraiškingos ir patrauklus, bet visi siekiame idealų grožį, ir šiuolaikiniame pasaulyje yra laikoma idealus migdolo formos akis. Makiažas akims su apvalios formos turi savo charakteristikas ir rekomendacijas, ekspertai, prilipusių prie jų, jūs galėsite sukurti tobulas makiažas už apvalios akys.

Makeup for round eyes: features, recommendations, photos

Rekomendacijos makiažas apvalios akys:

Veido bruožai buvo harmoninga, dėmesio į makiažas gali būti atliekamas ant lūpų. Dažyti lūpas ryškiai lūpų, ir jos akys šiek tiek dažų, tušas ant blakstienų tušas, tikrai, kiekvienas atkreips dėmesį ir puikia lūpų. Privalumai forma, akys gali būti pabrėžta, naudojant natūralus makiažas. Vokų reikia įdėti šviesiai smėlio spalvos šešėliai, akių kampai padaryti keletą atspalvių tamsesnės. Galite naudoti minkštą akių kontūro palei blakstienų liniją ir taikyti akių tušas. Balanso elementus, naudodami formą antakiams dažyti. Apvalūs ir tiesūs antakiai tik paryškinti turas akis, kad antakiai turi padaryti, kvadrato formos ar klasika. Jūs neturėtumėte naudoti perlų atspalvio ir blizgučiai, jie toliau kurti poveikis convexity. Šviesos atspalvių, akių šešėlių, neturėtų būti taikomos vokų, būtina naudoti vidutinių ar tamsių atspalvių. Geriausias makiažas tiks matinis šešėlis, šviesos spalvų akių šešėliai gali būti taikomos tik antakiai. Tamsūs šešėliai turėtų būti naudojami akcentas kampų mano akis, ir kaip akių kontūro ant akių vokų. Norėdami reguliuoti formos akių tušas turėtų būti taikomi ant viršutinės blakstienos tik, daugiau sluoksnių turėtų būti padėtas ant išorinio krašto, apačioje blakstienas, tai yra geriau ne dažai. Kai makiažas menininkų rekomenduojame kreiptis į tušas blakstienas viršuje ir tik tuos, kurie prie išorinio krašto. Svarbiausias elementas makiažas už apvalios akys yra rodyklės, jie labai keisti suvokimo formos akis.

Makeup for round eyes: features, recommendations, photos

Rodyklėmis apvalios akys

Rodykles reikia atkreipti žengia 5 milimetrų nuo vidinio akies kampo. Jie turi būti naudojami ant blakstienų linijos, nuo vidurio akių linija norite išplėsti ir padaryti storesnis. Vizualiai padaryti akis, galite piešti ir Podlesniy krašto. Rodyklių pati turėtų būti tęsiama apatinės linijos akių. Pabaigoje srityje rodykles turėtų būti aiškios ir gerai traukia.

Makeup for round eyes: features, recommendations, photos

Smokey eyes už apvalios akys

Makiažas dūminis akis yra labai populiarus tarp mergaičių. Jis tinka viskas ir atrodo labai viliojanti. Už apvalios akys turi savo ypatumus, Smokey akys.

Makeup for round eyes: features, recommendations, photos

Šis makiažas esminius šešėliai, kad atitiktų savo akių spalvą, odos toną, pieštuko geras atspalvis, teptukus, makiažo, milteliai ir, žinoma, tušas.

Pirma, jūs galite taikyti makiažo, net iš odos tonas ir viršuje su permatomų milteliai milteliai, todėl makiažas išliks ilgiau. Palei blakstienų padaryti pieštuku liniją ir gerai nuspalvinta. Taikyti juodos spalvos akių šešėlių ant viršutinio voko ne tepamas, o šviesesnio atspalvio šiek tiek didesnis, vėl atspalvis lengvesnis. Šešėliai turi atspalvį, kad būtų išvengta staigių perėjimų. Apatinių vokų reikia naudoti šviesos atspalvį. Makiažas menininkai rekomenduojame pabaigoje apvalių akių kontūro pieštuku ant vidinės dalies apatinio voko. Jei akys apvalios ir mažas dydis, tai geriau atsisakyti pilka šešėliai, tai geriau rinktis šiltas spalvas: ruda arba žalia. Galutinis touch yra dažų akių-blakstienų Indijos rašalo.

Dienos makiažas už apvalios akys

Jei norite padaryti, ryškus makiažas ir pritaikyti formos akis, laikykitės šio patarimo. Minkštas šaulys turi įdėti pieštuku ant viršutinio voko. Tada tai rodyklių reikia mišinys jūsų tamsesnio atspalvio akių šešėliai. Atsižvelgiant į tai, kad vokų patamsinama ir bus ne atrodo labai svarbios. Jei reikia, galite atkreipti krašto rodyklių, žiūri į viršų. Tušas geriau rinktis juoda.

Makeup for round eyes: features, recommendations, photos Makeup for round eyes: features, recommendations, photos Makeup for round eyes: features, recommendations, photos

Theme by Anders Norén