grožis

Maža tatuiruotė: 20 cool idėjų mergaitėms

Renkantis nuolatinę piešiniai ant kūno dauguma moterų mieliau tvarkingas modelius. Mažos tatuiruotės atrodo estetiškai malonus ir elegantiškas, kiek reikia, jie yra lengva paslėpti po drabužiais arba aksesuarais. Jie yra ne tik kūno puošmena, bet ir būdas išreikšti individualumą, parodyti gamtos ir gyvenimo filosofija.

Kur geriau daryti, maža tatuiruotė?

Vieta nuolatinis vaizdas arba ornamentas, turėtų būti pasirinkta, atsižvelgiant į asmeninius pageidavimus. Maža tatuiruotė ir pažvelgti į visas kūno dalis, labiausiai populiarus pasirinkimas vietoje tatuiruotė:

  rankas ir pirštus; kojos, kojų; kaklo, už ausies; pagal krūties, šonkaulių; į clavicle.

Mažos tatuiruotės ant rankų

Plaštakos, dilbio, riešo ir pirštų yra populiariausių sričių nuolatinės brėžiniai. Mažos tatuiruotės ant rankų merginos yra geriausias pasirinkimas, jei norite, kad modeliai buvo pastebimas kitiems, bet neatrodė pernelyg ekstravagantiškų arba neformalus. Atrodo itin švelnus maža brėžiniai, vykdomas akvarelės technika ar stiliaus minimalus. Gražus ieško maža tatuiruotė ant jos riešo plona apyrankė arba mažas simbolis, geometrinių formų.

Funkcijos modelius rankas:

  gėlės; filialų augalai ar medžiai; paukščių; žvaigždės; vaizdo planetų; širdis; raidės, raidės; infinity simbolis; diamond; karūnos; gyvūnai; vabzdžiai; juostelės; plunksnos; zodiako ženklai; Pusmėnulio; garso aukštumą clef; pin ir kt.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Mažos tatuiruotės ant kojų

Dauguma modelių srityje užpildo srityje kulkšnių arba pėdų. Kai mažai tatuiruotę ant kojos sėkmingai pažvelgti blauzdos ir šlaunies, pagal kelio smilgos (galiniai). Tokios nuolatinės brėžiniai lengva priežiūra – jie gydo greitai po panaudojimo ir yra lengvai ištaisyti. Jei reikia, maža tatuiruotė ant mano kojos tiesiog paslėpti po drabužiais ar batus.

Šiame regione, kuris yra populiarus užpildyti šiuos nuotrauka:

  rose vėjai; šakeles su gėlėmis; subtilus apyrankę; plunksnos; nuryti; balandis žvaigždė; geometrines figūras; etninės modelius; Indijos mandala; santrauka; vyšnių; užrašai; data; siluetai gyvūnų; svogūnai ir rodyklę; į Yin ir Yang simbolis; drugelis; voras; molekulių cheminiai junginiai ir kt.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Mažas tatuiruotes ant kaklo

Nurodyta zona yra bendra „drobė“ meistras nuolatinis modelis. Maža tatuiruotė ant kaklo, gali būti išdėstyti skirtingose srityse:

  atgal, pagal valsčiaus, už ausies; ant šono; tuščiaviduriai (tuščiaviduris) priekyje, virš raktikaulis.

Šios tatuiruotės pabrėžia, grakštus kaklo linija, pritraukti dėmesį į veidą. Jie būtų aiškiai matomi kiti, bet lengvai paslėpti su palaidi plaukai ar skara. Maža tatuiruotė šioje srityje užpildyti skauda, oda ant kaklo yra plona ir jautri, tai daug nervų galūnės ir kraujagysles. Korekcija turi daryti dažnai, nes greitai atnaujinti epidermį šioje srityje ir pastovios trinties metu plovimas, drabužių siuvimas ir drabužių priedų.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Pasirinkimas mažas tatuiruotes ant kaklo:

  drugelis, drugelis; filialas, levanda; gėlių, paukščių arba paukščių pulkas; karūna; diamond“; užrašas; išorinė kūno sandara; vaizdas gyvūnų; raidžių, skaitmenų; abstraktus modelis; etninės modelius; minimalizmas (taškai, linijos); geometrines figūras; begalybės simbolis; zodiako ženklai; plunksnų dream catcher ir kt.

Mažas tatuiruotes pagal krūties

Srityje šonkaulių užpildyti modeliai yra labai skausminga. Šioje srityje beveik nėra riebalų, kurie tarnauja kaip buferis, kad adata dažų. Moterys renkasi mažos ir tvarkingas tatuiruotės ant krūtinės ne prikimšti. Juos sukurti reikia mažiausiai laiko ir skausmas turės ištverti ne per ilgai, ir pažvelgti į šių piešinių yra labai švelnus ir erotika. Duomenų taikyti tatuiruotė į intymias kūno papuošalų, kad yra matomas tik tada, jei mergina save parodys juos.

Populiarus įvaizdį už plotą pagal krūties:

  paukščių; užrašas; plunksnos; gėlių; šakelė augalų; abstraktus modelis; jūros bangos; dobilo lapas; sparno; gyvybės medis; a revolver; a cardiogram (pagal krūtinės kairėje pusėje); širdies; žvaigždė; begalybės simbolis; zodiako ženklai; svarbi data, pavadinimas; geometrinės formos; kryžiaus; gyvatė; kiaulpienių; smėlio laikrodis; paparčio lapų; Lotus; Sakura ir kt.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Maža tatuiruotė ant raktikaulis

Ši kūno dalis ypač patrauklus vyrams. Tvarkingas ir mažyčių brėžiniai clavicles atrodo labai seksualus ir neliesti, pabrėžti silpnumo ir jausmingumo moterims, kaklo linija, pečių. Mažos tatuiruotės mergaičių šiame regione užpildyti skausminga. Plotas yra netoli kaulų, todėl pagal odos plonu sluoksniu riebalų.

Populiarus dizaino tatuiruotė ant raktikaulis:

  lipdukai; paukščiai; širdis; gėlės; rodyklės; žvaigždė; abstraktūs modeliai; biomechanika; minimalizmas; geometrines figūras; magiški simboliai; filialų augalai ar medžiai; drugeliai; religiniai simboliai (kirsti, žvaigždė David); žvaigždyne; gyvatė Ouroboros; cardiogram; schematiškai vaizdų, gyvūnų ir kt.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Vertė mažos tatuiruotės

Era, kai nuolatinis piešiniai ant kūno buvo suteikiama ypatinga reikšmė praeityje. Maža tatuiruotė dizaino mergaitės dažnai yra tik apdailos, būdas Išreikšti savo tapatybę, siekiant išsiskirti tarp kitų. Kartais jie yra įdaryti nuslėpti randas, ar randas, birthmark ir panašūs odos dėmės. Retai maža tatuiruotė turi prasmės:

  star – amžiną jaunystę ir nemirtingumą; Saulės, vaisingumo, gyvybės, šilumos; nuryti – tikiuosi, ištikimybės, pastovumo; Yin ir Yang – Sąjungos priešingybių, pradžia ir pabaiga; Mėnulis – įvykdyti norus; balandis-taikos, laisvės, atsidavimas; bičių darbštumas, atsakingumas, šeimos vertybės; levanda – balansas, ir ramus; gyvsidabris – verslo sėkmės, turto; Lotus – tobulumo, dieviškumą; spider – pavojus, gudrus; Saturnas – išmintis, dvasingumas; rose vėjų – paiešką pati, izoliacija nuo visuomenės; krano – ilgas laimingas gyvenimas, katė – paslapties, vienatvės; Venera – sėkmė meilės Reikaluose; rožė – aistra, švelnumas; Hummingbird – intuicija, pokyčius; pistoletas – nustatymas, pavojus; Marsas – drąsa, atkaklumas, Žuvėdra – kelionių, meilės jūros; paukščių pulką – noras laisvė, laisva dvasia; dobilų Fortuna; rodyklių – vikrumas, atsidavimas, noras rasti partnerį; infinity – amžinojo gyvenimo, meilės pelėda – intelektas, išmintis; drugelis, drugelis – atgimimas pradėti „nuo nulio“; mergelės – tikėjimo kosminių jėgų, sėkmės; lankas – nekaltumo, infantilism; širdis – meilę; inkaro yra stabilumas, ištikimybė; kryžiaus Krikščionybė – tikėjimą į Dievą, nuolankumo.

Tai yra trumpas sąrašas iš populiariausių mažas tatuiruotes. Mergina stuff ir kitų simbolių, priklausančių skirtingoms kultūroms (Polinezijos, Indijos, Kinijos, „Celtic“). Bet modelius, yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į asmens pageidavimus ir nuomones. Nuolatinė piešinys ant kūno liks visam laikui, todėl reikia sąmoningai pasirinkti jį.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Idėjos mažųjų tatuiruotė

Tarp daug dizaino ir stilių sunku pasirinkti konkretų atvaizdą arba modelį. Galite paprašyti, kad meistras, kad parodyti, pasiruošę gražus mažas tatuiruotė dizaino (eskizai), arba kartu, siekiant sukurti naują unikalų modelį. Šios nuotraukos kainuos daugiau, bet padės pabrėžti individualumą ir savitumą, įrodyti savo požiūrį į pasaulį.

Mažos tatuiruotės gėlės

Temos augalų yra labiausiai populiarus tarp moterų. Jauna mergina įdaryti maža tatuiruotė su mylimu vienas arba derinamas su pavadinimu gėlių (Lelijų, rožių, Ramunėlių ir pan.). Daugiau sąmoningo amžiaus, moteris pasirenka modelį su prasme, simbolizuojantį savo asmeninę filosofiją, gyvenimo tikslus ir požiūrį. Modernaus dizaino tendencija yra laikoma maža tatuiruotė spalvotos arba nespalvotos, iki 3-4 cm, Jie yra beveik nematomas ne paviršutiniškai žvilgsnio, bet papildyti, bet atrodo, įtraukti nuojauta ir unikalumą.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Maža tatuiruotė paukščio

Visuotinai suprantama, visi vaizdai iš paukščio laisvė, Padanges, plaukioja, ryšį su dangumi. Paukštis gali simbolizuoja ko nors konkretaus, atsižvelgiant į jos rūšį, arba kalbėti apie vienatvę, introvertness, gilią ir sudėtingą vidinį pasaulį. Maža tatuiruotė dizaino, mergaitėms forma paukščių pulką ataskaitą svajonės gamtos, meilės, nuotykių ir kelionių. Šie piešiniai yra įdomu pažvelgti daugiskaita, kai kelis paukščius, skubėti į viršų.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Maža tatuiruotė užrašu

Pateikti dizainas yra lengviausias būdas Išreikšti kitiems apie save, ar fiksuoti tam įsimintinas įvykis, Išreikšti jausmus. Mažos tatuiruotės visada konkretus vertė:

  gyvenimo šūkis: mėgstamiausia citata arba aforizmas; svarbi data, pavadinimas artimam asmeniui; priminimas.

Madingas anksčiau, simbolių, kurie jau yra laikoma blogos manieros pasaulyje tatuiruotė. Pageidaujamas kalbas, kuriomis padaryti raštu:

  Anglų kalbos; lotynų kalba; prancūzų; italų; graikų; gimtoji kalba; Morzės kodas.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Mažų geometrinių tatuiruotė

Aprašyta kryptimi, srityje, nuolatinis modelis yra naujas, jis sparčiai vystosi ir populiarėja. Mažas grafinis tatuiruotės yra stilingas ir modernus. Patyręs meistras iš bet kurio eskizas gali sukurti unikalų dizainą geometrinių stiliaus. Dauguma šių nuotraukų turi paslėptą reikšmę, jie tiesiog atrodo įspūdingas ir gražus. Jei norite, jūs galite rasti mažų tatuiruotė dizaino, su prasme stiliaus grafika:

  trikampis – vyras (apex į viršų) ar moteris (iš viršaus į apačią) pradžios; ratas begalybės, tobulumo; diamond subtilumo, harmonija; kvadratas – sudėtingas kelias, valios galios; ovalo paslaptis, turtingą vidinį pasaulį.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Maža tatuiruotė stiliaus minimalizmas

Šio tipo brėžinius ir dizaino yra padaryta nespalvoti, be užpildant vidinės regionuose. Minimalistinio maža tatuiruotė panašūs brėžinys ar eskizas, bet atrodo labai tvarkingas ir elegantiškas. Tokius vaizdus pasirinkti paprastas ir atviras žmonių, kurie vertina tiesioginio dalyvavimo ir glaustumo. Dauguma dizaino įdaryti, atsižvelgiant į asmens pageidavimus, kartais jos yra įtvirtintos jų gilią prasmę.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Maža tatuiruotė dizaino pora

Suporuoti nuolatinis modeliai yra pagaminti iš 2 versijų – vienodi ir priešingi. Mažas paprastas tatuiruotė dizaino, dviejų mylinčių žmonių:

  Saulė ir mėnulis; kortelės kilmės karalius ir ponios; užrakinti ir raktą; Yin ir Yang; dvi dalis širdies; suderinti dėlionės; elektrokardiograma (visą jungiant 2 tatuiruotė), jo rankos tempimo vieni kitų atžvilgiu; siluetai berniukas ir mergaitė; paukščių (pradžios paketas – vienas žmogus, tęsinys – kitą); kirsti ir kerta; Cupid ‘ s strėlės; žvaigždės (planeta) ir raketų; schematiškai pavaizduoti angelo (sparnai, aureolė) ir demonas (ragai, uodega); pirmąsias vardo raides ir kt.

Populiarus tarp medaus mėnesį maža tatuiruotė ant pirštų, o ne vestuviniai žiedai, ar be jų. Paveikslas jūs galite užpildyti skirtingų variantų:

  begalybės simbolis, kaip amžina meilė; inkaro; paprastas brūkšninė linija; modelis; pavadinimas partnerio aplink perimetrą pirštu; vestuvių dienos ar Pažintys, širdis ir panašių vaizdų.

Small tattoo: 20 cool ideas for girls

Theme by Anders Norén