grožis

Mėtų manikiūro: 35 neįtikėtinai švelnus idėjos

Mėtų manikiūro atrodo neįtikėtinai minkštas, elegantiškas ir stilingas, bet rankenos. Nesvarbu, koks jūsų amžius, ilgis nagų plokštelės siūlau labai atidžiai pažvelgti atspalvių, mėtų, nagų lakas, kuris yra nuostabiai tinka atsitiktinis, vakare ar romantišką nagų dailės. Svarbiausias dalykas čia yra pasirinkti tinkamą projektą. Jis gali būti kaip trumpas, kaip įmanoma, jei jums padaryti paprastą mėtų manikiūro. Tačiau, gerai bet, kaip ji atrodys labiau įdomus dizainas, piešiniai ir modeliai, apdailos ir net populiariausių technikas. Šiandien mes bus pasakyti jums apie į mados idėjų, mėtų manikiūro, kurie bus tiesiog įspūdį jums su savo grožio ir stiliaus.

Mėtų rožinė manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Rožinė ir pipirmėčių atspalvių yra labai įdomu pažvelgti tiek trumpu, tiek ilgu nagų plokštelės. Tuo pačiu metu, pristato atspalvių gali būti naudojamas projektavimo stiliaus Feng Shui, kai keli nagai yra pagaminti viena spalva, bet keli kiti kitoje. Taip pat įdomu, kad ieškoti čia gradientas. Galų gale, subtilus rožinės spalvos atspalviai padės sukurti labai stilingas pereiti prie mėtų, padengti. Be to, jūs visada galite padengti nagai mėtos atspalvis, bet po naudojant rožinės spalvos nagų lakas atkreipti nuotrauką arba modelį.

Mėtų ir gėlių manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Mėtų manikiūro bus puikiai dirbti kartu su tokiais modeliais kaip gėlių. Galų gale, subtilus atspalvis, tiesiog sukurta tam, kad sukurti pavasarį arba vasarą, nagų dailės, ir taip piešiniai tema tiesiog puikus pasirinkimas šio projekto. Specialistas nagų dailė gali vaizduoti modelio ant nagų, nepriklausomai tempti jį, ar kreiptis į populiariausių technika spaudą. Štampavimo yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Galų gale, paskutinį kartą ten buvo nemažai trafaretai su įvairių modelių, kuriuos galima lengvai perkelti į jūsų mėtų manikiūro.

Mėtų manikiūro su projekto 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Kai jums sukurti mėtų manikiūro nebijokite kreiptis į neįtikėtinai populiarus metodai ir funkcijos dekoro. Juk gražus “ nail art yra sukurta pasitelkus vaizduotę, ne klonavimo 105 dizainą galite rasti internete. Nebijokite derinti, atrodytų, incongruous spalvas, pridėti šių spalvų dekoras, tokių kaip blizgučiai, cirkonio, folijos, Lipnios juostos, voratinklis. Ir nepamirškite apie tokius metodus, kaip striukė, Ombre, Feng Shui, neigiamų kosmoso ir t.t.

Blankiai mėtų manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Norite sukurti manikiūro, pavyzdžiui, pasimatymo? Tada pažvelgti stilingas ir neįtikėtinai madingas švelnus mėtų manikiūro. Pastarasis lengvai gali pridėti savo svogūnai ypatingą eleganciją ir moteriškumą. Siūlau kurdami švelnus manikiūro ne pataikauti pernelyg sudėtingų eksperimentų tagataya minimalizmą.

Mėtų mėlyną manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Mėtų manikiūro eina gerai su mėlynos spalvos atspalvių. Jie yra arti viena kitos, bet ir sukurti labiausiai harmoningą ir stilingą nagų dailės, aš siūlau jums naudoti mėlyna, pavyzdžiui, stiliaus Feng Shui, įtraukdami jį į vieną ar dvi iš koto. Be to, galite naudoti atspalvių mėlyna nuotraukoje. Taigi, jūsų nagai atrodys labai mėlynos gėlės, drugeliai arba geometrinių raštų.

Mėtų manikiūro su modelio 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Nebijokite kurdami mėtų nagų dailės eksperimentuoti su nuotraukomis. Jie gali būti naudojami ant vieno nago, ar net visus. Svarbus dalykas yra ne pertrauka manikiūro harmoniją ir grožį. Atrodo, kad madinga gėlių ir geometrinėmis figūromis, abstraktūs, gyvūnai ir pan. Taip pat galite atkreipti modelis naudojant dekoro. Labai įdomu, manikiūro su modelio, gali atsitikti, jei jūs einate į blizgučiai, folija, karoliukai, arba blizgučiai.

Mėtų-alyvinė manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Su mėtų lako, kad bus įdomu dirbti plantacijose. Kaip tokiu atveju su mėlyna spalva, visada galite vietoje nagai stiliaus Feng Shui. Be to, jūs visada galite naudotis nemokamai atspalvis raudonos papildyti figūra, arba turintys stilingas gradientas ant nagų. Atkreipkite dėmesį, kad Ombre 2019 yra neįtikėtinai populiarus ir puikiai atrodo kaip atsitiktinis arba vakare, nagų dailė.

Mėtų koralų manikiūro

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Koralų spalva atrodo labai švelniai ir elegantiškai. Be to, 2019 tai yra populiarumo viršūnę. Štai kodėl mes siūlome jums pažvelgti į tai, spalva, jei norite sukurti įdomų ir unikalų dizainą. Gerai koralų dirbs kartu su mėtos danga. O jūs čia jauskitės laisvai eksperimentuoti ir pridėti mėtų ir koralų nagų dailės dizaino ir modelius, įvairias nuotraukas, įdomių techniką ir dekoracijas.

Mėtų manikiūro apie trumpus nagus 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Mėtų manikiūras ketinate patenka tiesiogiai ant trumpus nagus. Tačiau, jei norite, šiuo atveju, tikrai įdomu ir harmoningą nagų dailės, aš patars jums grimzti į glaustumo. Pastarasis padės jums gauti a manikiūro kad atrodo puikiai su beveik bet savo svogūnai. Be to, nereikia pamiršti apie matinis ir blizgus viršuje. Pirmasis bus padėti jums sukurti kilmingos ir turtingos nagų dailės, o antrasis yra daugiau apmokestinti dėvėti.

Idėjų gražus mėtų manikiūro 2019

Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas Mint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideasMint manicure: 35 incredibly gentle ideas

Mėtų manikiūras yra idealus sprendimas, švelnus ir moteriškas moterims, kurios nori pabrėžti savo grožį. Nebijokite čia leistis į eksperimentus su technika. Pavyzdžiui, puikiai suporuotas su mėtų danga atrodys pusiau mėnulio ar prancūzijos, taip pat geometrinis nagų dailės. Taip pat galite derinti manikiūro stilingas geometrija su prancūzų gauti net daugiau įdomus dizainas. Nepamirškite apie eksperimentus su į viršų. Puikus bet koks nagų atrodys matinis arba blizgus viršuje. Taip pat galite pabandyti sujungti šias dvi viršų manikiūro pasiekti neįtikėtinai prabangus rezultatas.

Theme by Anders Norén