Naujausias grožio tendencijas sezono rudens-žiemos 2019-2020. Nauji produktai ir makiažo tendencijos

Kai vasara ateina į pabaigą, ir tai būna kietas, rudens, visos ponios pasaulio žiūrite su palūkanų įspūdžiais apie pasaulio perėjas per mados savaites. Sezono rudens-žiemos 2019-2020 paruošti daug naujovių ir tendencijų, todėl ruoštis drąsių eksperimentų.

1.Kintama rodykles.

Jei jums nėra gerai, piešimo rankomis, arba jie neturi atitiktų jūsų akių, tada ši tendencija tikrai jums. Ginkluotųjų su akių kontūro ir atkreipti rodykles daugiau nei šimtmetį. Akivaizdu, kad tai makiažas yra labai paprastas vykdymo.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

2.Bold dekoro.

Nebijokite pridėti ryškūs ir drąsūs elementai makiažas. Šį rudenį drąsius, naudokite šviesių akių šešėlių, pridėti šuoliai, ir kniedės neįprastas akcentas.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsPrada

3.Grunge.

Tamsoje, turtinga atspalvių lūpų dažai yra labai svarbios artėjantį sezoną. Makiažas, lūpos su viliojanti sulopyti, ir jums bus tikrai pritraukti dėmesį.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

4.Dūminis akių.

Mėgstamų makiažas smokey eye tikriausiai niekada neišeina iš mados. Tačiau šį sezoną, stilistai ir makiažas menininkų ir rekomenduoja tai padaryti daugiau sočiųjų ir tamsus.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

5.Kampuose akis.

Jei jūs neturite laiko makiažas, bet skubiai reikia nuslėpti miego stoka ar nuovargis, tiesiog naudokite baltos ar šviesios spalvos akių šešėliai ir pabrėžti kampuose akis. Šis makiažas suteiks išvaizdą, Blizgesį ir gaivumą.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsFendi

6.Fuksija.

Neginčijama ir netikėta tendencija sezono atspalvį, fuchsia. Įsitikinkite, kad pirkti akių šešėliai, lūpų dažai ir skaistalai būti tendencija.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsChristian Siriano

7.Plačią kaktą.

Platus antakiai metu populiarumo viršūnę keletą mados sezonai. Viskas, ką jums reikia įsigyti specialų antakių gelis, siekiant jiems suteikti papildomos apimties ir šiek tiek nepatogus atrodo.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsAlexander Wang

8.Akių kontūro.

Sezono rudens-žiemos 2018/2019 atneša daug eksperimentuoti su įvairių metodų, akių kontūro. Čia yra dar vienas originalus tendencija. Atkreipti akis pieštuku, paliekant ne mažą atstumą ant dugno. Taigi, jums bus sukurti netikėtą ir originalų poveikį.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsTreneris 1941

9.Spalva.

Pastaraisiais metais, ryškių atspalvių ir spalvų mados ir šaltuoju metų laiku. Nebijokite eksperimentuoti su spalvų ir naudoti ryškių šešėlių ir eyeliners.

The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trendsTibi

10.Apimties blakstienas.

Šią žiemą bus labai didelės apimties blakstienas, todėl prašome būti geras tušas ir saugiai taikyti kai riebalų sluoksniai.

11.Blizgesį.

Šį sezoną bus madingi blizgučiai. Naudoti blizgučiai akių kontūro arba kibirkščiuojantis šešėlis.The most current beauty trends of the season autumn-winter 2019-2020. New products and makeup trends

Būti madinga!