grožis

Patarimų ir būdų, kaip sukurti tinkamą antakių makiažas

Antakiai tinkamai pasirinktos formos ir tvarkingas makiažas gali padaryti stebuklus, merginos kartais nesupranta, kokia svarbi suvokimo asmeniui, jie yra. Todėl svarbu padaryti tinkamą ir dabartinės makiažas antakių.

Makiažo pieštukas

Pieštukas yra paprasčiausias ir labiausiai paplitęs būdas antakių makiažas.

Norint dažyti antakius, pirmiausia turite nustatyti, pagrindinis taškas. Prieš antakiai pradėjo piešti, nuo taško lygiagrečiai vidinis kampas akių, tačiau dabar šios taisyklės yra pasenusios mados daugiau natūralių antakių formos, todėl pirmiausia prasideda arčiau nosies, vadinamasis taško, auskarų vėrimas. Kreivė antakių eina nuo sparno nosies per mokinių, ir „uodega“, eilutėje,, iš sparno nosies per atokiausių akies kampo. Šie taškai gali būti pažymėti naudojant baltos arba smėlio spalvos pieštuką ir pradėkite piešti antakius. Ji turėtų būti glostydama pieštuku, sklandžiai judėjimai, pradedant nuo vidurio antakius, tada pereiti pradžioje ir tada link galo. Todėl kreivė antakių bus gražesnė. Taigi, man reikia eiti valyti jūsų antakiai, todėl makiažas yra daugiau gamtos, ir spalvos atspalvis.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Į makiažo atspalviai

Su šešėliai, jūs galite maišyti įvairių atspalvių ir išsitepti juos atidžiai, antakių spalva yra daugiau gamtos.

Pirmojo etapo makiažo atspalvių yra tas pats, kaip su pieštuku – jums reikia nustatyti, pagrindinis taškas. Teptukas, antakių su beveled patarimas kreiptis spalvos lanko. Pradžioje antakių taikyti šviesesnio atspalvio, ir viduryje, ir patarimas, kad patamsinti ji. Pabaigoje jums turėtų mišinys specialaus antakių šepetėliu.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Makiažas microbleeding

Yra tatuiruotė antakiai technologijų microbleeding, bet gali ta pačia technika atlikti makiažą. Makiažas turi bauda, pieštukas arba pastelė, spalva turi tiksliai atitikti spalvos antakiai, žinoma, turėtų atkreipti daug plaukai antakiai suteikti norimą vaizdo apimties ir tankio.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeupHttps://www. instagram. com/albinkamalinka/ pirma turite šukos jūsų antakiai ir šukos plaukus į viršų. Pieštuku ar rašikliu reikia atkreipti plaukai tose vietose, kur jos nėra ir laikytis iš anksto pasirinktos formos antakiai. Atkreipti plaukus reikia kryptimi aukštyn ir į šoną – į šventyklą. Galutinis touch yra, kad klipas plaukai antakių blakstienų tušas, ar gelis.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Pagrindinės klaidos makiažas, antakių:

    Pradžioje antakiai griežtos geometrinės formos su stačiu kampu. Atrodo nenatūralus, būtina atspalvį. Per ilgai patarimai jūsų antakiams suteikti liūdna išraiška. Krašto geriau ne pailginti, bet dažų iki natūralios pabaigos antakių. Sodrus antakius yra tendencija, bet jūs neturėtumėte leisti situacijos pristatymas. Antakiai turėtų būti kreivi, bet sutvarkyta. Forma turi būti tvarkinga, šalinant perteklių plaukų. Kai dažyti antakių šešėlis ar pieštukas gali būti spragų, kad negali atsitikti. Jums turėtų visiškai dažų virš antakio. Naudoti daug Hilter po ir virš antakių neįmanoma, tai gadina bendrą vaizdą. Atrankos žymėjimo įrankis yra tinkamas formalių renginių ir kasdieniam makiažas, šviesos, negali naudoti šį metodą, arba taikyti žymeklio iki minimumo. Per tamsi spalva, makiažas, antakių negraži jų akcentai ant veido. Leidžiama naudoti pieštuką ar šešėlis tik vienu tonu tamsesnė už natūralią spalvą antakius, ir microbleeding spalva turėtų būti tiksliai tee. Hue turi sutapti, kitaip bus dirbtinis poveikis. Prostukivanie linija krašto antakiai atrodo grubus, nereikia pamiršti, kad baigti juos kruopščiai, siekiant mišinys. Polozhennye antakiai atrodo aplaistytas. Jei turite problemų, ir plaukai ne klausytis ir per dieną guli taip, kaip jie nori, naudoti gelio ar vaško, dėl antakius.

Tips and ways to create the correct eyebrow makeup

Theme by Anders Norén