grožis

Pilka makiažas: 8 kilnių idėjų gražių ponios

Pilka spalva makiažas yra įsikūnijimas aristokratijos ir elegancijos. Aristokratija tokios spalvos, paaiškina savo populiarumą ir paklausą tarp mergaičių ir moterų.

Modernus kosmetikos siūlo daug galimybių, pilkos spalvos atspalvių, nuo šviesiai pilka akmens-tamsus, iš matinis perlamutro ir blizgučiai. Yra pilka eyeliners, akių kontūro ir kitomis priemonėmis, kurios vaizdas bus ryškesnis ir labiau išraiškingas.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Pilkos spalvos, skirtingai nei kitų spalvų dekoratyvinės kosmetikos yra universalus ir tinka įvairių vaizdų ir stilių. Pilkos net tinka mergaitėms įvairių spalvų, tipo ir skirtingų akių spalvų.

Kas yra pilka makiažas?

Pilka makiažas tamsių atspalvių makiažas menininkų rekomenduojame naudoti merginos su tamsesnės odos tonai: Aukso, alyvuogių odos. Šviesos skaldytos merginos, geriau naudoti šviesiai šviesiai pilkos atspalvį. Netinka tik pilka raudona trumpaplaukis mergaitės, turinčios strazdanų, tai geriau pakeisti pilkos spalvos, įvairių atspalvių.

Merginos su rudos akys, svarbu, kad pateiktumėte akys Spindi, ji bus požiūris šešėliai su mirguliavimas ar maži blizgučiai. Šviesiai pilka šešėliai leis akių spalva šviesesnė ir tamsiai bus pridėti gylio.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Green-eyed merginos gali naudoti matinis, perlų ir pilka šešėliai su metallic efektu. Žinoma, žalios akys, geriau rinkitės šiltų atspalvių šešėliai.

Dūmo pilkumo makiažas puikiai tinka mėlynakis ir rudomis akimis. Atspalvis gali būti sklandžiai plunksnuočių ant akių vokų, giliau spalva nuo blakstienų, ir dar labiau – daugiau plunksnuočių ir prarasti spalvą. Blue-eyed kostiumas šviesesnių atspalvių, rekomenduojama brown-eyed ir tamsiai pilka, už dūminis akis.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Pilka vakare makiažas

Vakare makiažas, jūs galite taikyti pigmento daugiau tankiai, naudoti žėrintis šešėliai, šešėliai su blizgučiai, perlų ir metalo efekto. Kad akis net labiau išraiškingas, galite piešti rodykles su juoda akių kontūro.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Intensyvus dūminis akių atspalvių pilka ir atrodo puikiai ant bet mergina spalvingas. Tai universalus, pilka makiažas vakaro. Dėl dienos makiažas taip pat yra puikus dūminis akis, bet jums reikia naudoti šviesesnių atspalvių, pilkos, nesvertinį. Gražus poveikį, dūminis akis yra keletas atspalvių pilkos spalvos.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Šalys, arba fotosesijas, galite naudoti juoda akių kontūro su blizgučiai ir kiti dekoratyviniai priemones, kad bus, kad vaizdas ryškus ir unikalus.

Gray makeup: 8 noble ideas for the lovely ladies

Theme by Anders Norén