Populiarus idėjos mažoms tatuiruotė

Tatuiruotė yra ne tik būdas atkreipti dėmesį į tam tikras kūno dalis, bet ir žinią, kad yra transliuojamas visame pasaulyje. Mini-duomenys atrodo elegantiškas ir subtilus, jie tinka biuro darbuotojai su griežto aprangos kodo ir žmonės, kurie dirba daugiau laisvai. Ant kūno, lengvai rasite vietą mažą atvaizdą. Jie gali užmaskuoti defektų (randų, birthmark) ar papuošti odos. Šiame straipsnyje mes kalbame apie prasmę, kai maža tatuiruotės, kurios yra dažnai pasirenkamas pagal abiejų lyčių.

Tatuiruotė dizaino vyrams

Laurų vainikas

Popular ideas for small tattoo

Antikos laikais, Lauro karūnuota galva, geriausia – Čempionai, Olimpinių žaidynių, mokslininkai padarė svarbų atradimą, filosofai, imperatoriai. Šių dienų Laurų vainikas – ženklas, energijos, drąsos, nietrwożność, žvalgybos. Kartu šakos dažnai įdaryti lakoniškas užrašas. Sėkmingai atrodo ant riešo.

Kryžius

Popular ideas for small tattoo

Šiuolaikiniame pasaulyje prarado vertę, susietą su religija. Susijęs su riterių, narsa, drąsą, jėgą, garbę, orumą. Paveikslas kryžiaus su brangakmenių viduryje – ženklas ieškoti gyvenimo prasmės (4 gale – šoninis apšvietimas, jewel paslaptis yra). Bendras vaizdas Keltų kryžius – šis puošnus modelis, be pradžios ir be pabaigos, begalybės simbolis gyvenimą.

Knuckles

Popular ideas for small tattoo

Sąžiningas ginklų, kurie jau seniai buvo naudojami kovoms. Jie negali būti nukentėjo iš mėlynos, o priešininkas buvo išsiblaškęs. Kartais tatuiruotė yra taikomos siekiant jaustis drąsus ir stiprus. Vaizdas suteikia pasitikėjimo savimi, pakelia nuotaiką, kai reikia įveikti gyvenimo kliūtis.

Peilis

Popular ideas for small tattoo

Simbolis energijos, ryžto, laisvės ir įgūdžių. Dažnai derinamas su kitais vaizdai: kraujo – ženklas nietrwożność, ir įsipareigojimą veikti; kaukolė žavesio išpuolių; a pervėrė širdį – simbolis, išdavystę, apie negrąžinamus meilės.

Rodyklių

Popular ideas for small tattoo

Populiarus, o tuos, kurie nusiteikę, kad kariniai veiksmai (jis tarnavo kariuomenėje, buvo karo metu). Nukreipta į skirtingas puses turi skirtingas reikšmes: iki – išmintis; žemyn – grynumas ketinimų; į dešinę – vizija; kairėje yra protas, intuicija.

Kauliukai

Popular ideas for small tattoo

Senovėje – ženklas, betarpiškumo, kintamumo gyvenimą. Šiuolaikiniame pasaulyje simbolizuoja laimę. Jie sako, kad skaičius 7 yra emblema likimo, todėl dažnai taikomos nuotrauka tokį patį balų skaičių. Prieš eilutę su kaulų modelis, turėtumėte susipažinti su numerologija ir sužinoti, kaip apibrėžta skaičių savo šalyje. Kauliukai rodo rizikos, vehemence, suteikti konkurencinį pobūdį.

Bokso pirštinės

Popular ideas for small tattoo

Įdaryti su tais, kurie negali įsivaizduoti savo gyvenimo be kovos. Nebūtinai simbolizuoja aistrą, kovinių sporto šakų. Reiškia, charakterio tvirtumą, ryžtą, norą apginti savo interesus.

Pastabos

Popular ideas for small tattoo

Muzikos tatuiruotė pranešimą, kad laimėtojas piešinys yra kūrybingas žmogus dažnai turi ryšį su muzika (ventiliatorius, atlikėjas, kompozitorius). Rodoma pastabos dėl malūno, su garso aukštumą clef, gali būti taikomas akordai savo mėgstamą dainą.

Graikų raidės

Popular ideas for small tattoo

Paskutinė raidė graikų abėcėlė yra pasirinktas žmonių, kurie nori pareikšti pasauliui, kad jie mano esantys geriausi. Alfa ir omega kartu (dažnai dėl veršeliai, kojų) sako, kad žmogus tiki Dievu ir kad jis sukūrė pasaulį. Alfa ženklas siela, omega – kūnas, kartu jie yra simbolis žinių apie gyvenimą, spręsti paslaptis egzistuoja.

Akis

Popular ideas for small tattoo

Vertybės yra aiškinama plačiai. Ženklų spalvos ir juodos ir baltos. Manoma, jog šis paveikslėlis yra talismanas, baidyti piktąsias jėgas ir priešų. Trečioji akis – simbolis, dvasingumo, intuicija, žinių, gebėjimų skaityti žmonių mintis. Apsaugo nuo nesėkmių ir blogos akies, padeda bendrauti su Dievu. Akių Egipto Dievas RA padeda susidoroti su sunkumais, simbolizuoja taiką ir ramybę.

Inkaras

Popular ideas for small tattoo

Simbolis patikimumą, stabilumą ir pastovumą. Vaizdo užpildė jūrininkai, siekiant apsaugoti juos kelionės metu, pasirašyti man davė viltį nueiti išlipti į krantą. Šiandien inkaro reiškia, kad net kelio žmonės grįš namo, bus išspręsti visas problemas ir įveikti sunkumus. Dar įdaryti inkaro buriuotojai kirto Atlanto vandenyno ant vandens. Ankeris su grandinės simbolizuoja sunkumus ir aplinkybes. Vertė yra vieta vaizdą: stačias – simbolis patikimumas asmuo, jis gali remtis į sunkią padėtį; nukristi ant šono sako, kad akcijos turėtojas buvo sunku, bet dabar jie atsilieka.

Žvaigždė

Popular ideas for small tattoo

Ši tatuiruotė buvo padaryta buriuotojai, kaip orientacijos jūroje buvo žvaigždės. Dabar aiškinama, kaip įsipareigojimas, bando rasti gyvenimo prasmę, kova su baimes, sunkumus. Tarnauja kaip priminimas, namų, yra kelrodė žvaigždė, simbolizuoja įveikti kliūtis.

Skristi

Popular ideas for small tattoo

Renkantis šis vaizdas turi instinktus, gera danga, bet galite vaikščioti ant pirštų galų, kad pasiekti tikslą. Dviprasmiškas paveikslėlis, nuo vabzdžių ilgai buvo laikomas vektoriaus ligos. Nakalyvanie skristi priimti savo neigiamas savybes.

Moterys tatuiruotės

Paukščiai

Popular ideas for small tattoo

Mažas vaizdo paukščio reiškia, įkvėpimo, laisvės ir įkvėpimo. Sparnai yra ženklas, stiprybės ir nepriklausomybės. Paukštis yra neatsiejami dalykai, susiję su dangų senovėje buvo tikima, kad sielos mirusiųjų kristi ant medžio snapai paukščių. Kai kurie žmonės tikėjo, kad paukščiai sugeba kontroliuoti elementų ir dalyvavo pasaulio sukūrimo. Nuryti labiausiai paplitusi pasirinkimas taikymo. Šis įvaizdis jaunimo, laimės, vilties, šviesos, svajones. Kai matau ją, kaip talismanas nuo nesėkmių. The dove pasirašyti taikos ir geros, geros naujienos. Krūtinės figūra šis paukštis yra apsauga nuo blogų darbų, simbolizuoja atsidavimą ir lojalumą. Pelėda yra tradiciškai laikomas emblemą, žinių, jėgų ir proto. „Phoenix“ – tai nemirtingumas žmogaus dvasia, kova su kliūtimis, atgimimas. Flamingo yra tiems, kurie nori papasakoti apie savo silpnumą ir tobulinimas. Tatuiruotė neša mokestis romantikos ir švelnumo, neįprastas elgesys, autentiškumą.

Drugelis

Popular ideas for small tattoo

Norėdami pabrėžti natūralų elegancija ir sudėtingumo gamtos padeda paveikslas gražus drugelis. Atrodo įspūdingai mažas spalvingas vaizdas. Reikšmė Europos kultūros atgimimas, nauja pradžia. Bjaurusis vikšras virsta gražus drugelis yra gamtos stebuklas. Dažnai dizainas yra taikomas ne kritinis laikas gyvenime, kai reikšmingus įvykius. Drugelis flits lengvai tarp spalvų, taigi tatuiruotė ji simbolizuoja lengvumą būti ir gyvybės, laisvės, džiaugsmo, malonės, laiminga šeima.

Delfinas

Popular ideas for small tattoo

Paslaptingas jūros padarų, turinčių intelekto, aprūpinta draugiškumo, žaismingumo, pasiekti žmones. Stiprus talismanas. Dažniausiai taikomas nugaros ar kojos. Simbolizuoja vandens ir noras naujas gyvenimas (be vandens niekada pradėjo žmonių civilizaciją), vykdymą svajonė. Tatuiruotė pasirinko tuos, kurie nori gauti malonumą iš gyvenimo, meilė, laisvė, greitis, kelionės. Senovės Egipte jis buvo įvaizdį motinystę, energetikos, gamtos, išminties ir gerumo.

Rožė

Popular ideas for small tattoo

Tradicinis simbolis laimės ir tyra meilė. Tačiau yra ir kitų reikšmių, priklausomai nuo šalies kultūros ar amžiaus, spalvos, gėlės formos. Viduramžiais alchemikai investuoti rose prasme, atgimimo, išsivadavimo nuo baser norus. Europos kultūros asocijuotas įmones gėlių su nekaltumo. Rytų vertės tatuiruotę galią, didžiuojasi, gerovę. Senovės Egipte, vaizdas buvo tapatinama su deivės ISIS. Į patroness moterų, yra neatsiejamai susijusi su motinystę, švelnumo, meilės. Balta gėlė simbolizuoja romantišką, tyra gamta. Raudona – aistringa meilė, kūniškas potraukis. Neįprastas mėlyna spalva pasirinkti ekstravagantiška asmenybė buvo linkusi į nuotykius, kurie turi nustatyti aukštą tikslą. Black rose yra mistinis vertę, ją renkasi tie, kurie tiki paralelinių pasaulių ir paranormalių reiškinių, ieško slaptos ženklai.

Biedronka

Popular ideas for small tattoo

Šviesus vabzdžių, padengtas juodais taškeliais – simbolis, sėkmės versle ir meilėje. Tai teigiamas tatuiruotė jaunų, besišypsančių žmonių. Į Boružė vaizdų, susijusių su gimdymu, taškų skaičius ant korpuso galima numatyti skaičius ateityje vaikai. Pikantiškas ir grakštus tatuiruotės vabzdžių gali būti vykdomas kartu su gėlių ar lapų.

Sakura

Popular ideas for small tattoo

Medžio simbolis Tekančią saulę. Sodrus, purus rožinė ir balta pumpurai gali mėgautis amžinai, bet žydėjimo laikotarpis yra trumpas. Taigi, vertė tatuiruotė jums reikia vertinti kiekvieną gyvenimo akimirką, turi būti dėkingi už. Sakura – simbolis, nepastovus egzistavimo ir gyvenimo laikinumą, priminimas, kad žmogus yra mirtingas. Dažnai tai susiję su prarastos meilės, jaunimo. Jei medis vaizduojamas su krenta gėlės, tai gali būti aiškinama kaip pucia išvyko į kitą pasaulį žmogus. Vienas filialas dažnai dūrio intravertai. Šiuolaikinės Europos kultūros Sakura-tai amžinos jaunystės ir grožio.

Angelas sparnų

Popular ideas for small tattoo

Tatuiruotė-masalas angelas. Manoma, kad mergina, kurie sukelia kūno įvaizdis visada yra apsaugota. Nekaltumo simbolis, grynumą, dvasingumą, aukštos moralės. Kartais taikomos kartu su inicialai mylimam žmogui. Kitą reikšmę – kad ilgesys, namų, šeimos, artimųjų.

Karūna

Popular ideas for small tattoo

Miniatiūriniai tiara dūrio tiems, kurie siekia galios, nori pereiti aukštyn karjeros laiptais, nori parodyti savo pranašumą prieš kitus. Jei viduje karūna širdis yra sėkmės simbolis.

Lankas

Popular ideas for small tattoo

Labai dažnai dūrio, kojų, pečių ar pirštu. Vaizdo pabrėžia seksualumą, moteriškumą, grožį. Kartais įdėti po svarbių įvykių gyvenime. Lankas yra paprastas, bet susijęs su kažkuo originalus ir paslaptingas. Daugiau nėra semantinis ir emocinis spalvų. Mergina su laivapriekio ant kūno grakštus, žino savo apeliacinį skundą, yra romantiškas.

Ballerina

Popular ideas for small tattoo

Ženklas, kad elegancijos ir grakštumo kailiai, atkaklumas ir sunkus darbas. Pabrėžia, silpnumą ir stiprybę, savininkas, tuo pačiu metu. Estetinės šokėja siluetas taikomas peties ar rankos, kai jis atrodo tinkamiausias.

Geometrija

Popular ideas for small tattoo

Vienspalvis vienetų atrodo paprasta, tinkamas bet kokio amžiaus ir turi gilią prasmę. Trikampis dūrio, kurie nori būti pirmas. Ji taip pat simbolizuoja fizinį stabilumą, saugumą, gyvenimo ciklo (gimęs – gyveno gyvenimą mirė). Trys skaičiai – galutinis ženklas, sveikatos. Ratas – tobulumo kūryba, vienybė visą gyvenimą. Padalintas per pusę – du principai, Yin ir Yang, dieną ir naktį. 2 ratas, pasirašyti Dvyniai ar Sąjungos dangaus ir žemės. Šešiakampis, simbolizuoja harmoniją, skonis, meilė. Šešiakampis yra žmogaus paveikslo, Aukščiausiasis kurti Dievo (2 rankas, 2 kojas, galvą, kūną).

Pentagonas yra tobulumo, vienybės su visata, jaunimo, sveikatos. Emblema tuos, kurie gimė po įtaką gyvsidabrio. Atneša savininkui laimę ir klestėjimą. Infinity yra dažnai naudojami ant kaklo po plaukais arba ant riešo. Simbolis amžinybės gyvenimo, neįmanoma turėti absoliutus žinių, meilės, visata. Dažnai pasirinkti romantišką įvaizdį, mėgėjams pobūdį, taip parodant, kad jie nori būti su savo porininku visą gyvenimą. Įsitikinęs merginos padėkite begalybės ženklas reiškia nuolatinį augimą ir norą užkariauti naujas aukštumas ir judėti į priekį. Jie praneša, noras gyventi be apribojimų ir įveikti visas kliūtis. Į pentagram-tai vyrų ir moterų. Senovės magiškas simbolis, harmoniją ir sveikatą. Ženklas pergalę dvasinio per profanum medžiagos, saugumo, vienybę.