grožis

Puikiai tinka vasaros: 9 geriausių šviežių skonių

Ėjimas pagal karšta saulė, tik noriu jausti, šviežumo ir lengvumo. Renkantis kvepalai vasarą, pirmenybę citrusų ir vaisių gėlių aromatas, ir sieks 9 geriausių variantų mūsų nauja kolekcija!

Eau de Givenchy, Givenchy

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Šis aromatas yra surinkti konkurso pastabos bergamočių, citrinų, apelsinų ir Mandarinų, kurie vienas kitą papildo sukurti stiprus, gaivus banga. Tada netikėtai kartėlio migdolai tiesiog nustebinti, pridurdamas, žolės žalia veidai sudėtis. Po to, apelsino gėlių, švelnus, bet su charakteriu, atskleidė visus savo šlovės, o dėl absoliučios petitgrain plonas, šlapia trasa. Galiausiai, debesis, muskusas suteikia sudėtį, jos grakštus ir unikalus parašas.

Su Džiaugsmu J ‘ adore, Dior

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Apdovanoti specialiu gyvybinė jėga, J ‘ adore yra atgimsta, ir jo vardas naują prasmę. Francois Demachy (grožis „Dior“) atnešė į gyvenimą šį kūrybos, įskaitant garsiąją puokštė netikėtas sūrus dėmesį ir ypatingą kvapiųjų kanangų (ylang-ylang), specialiai apdorota meistrų Grasas, tapti gėlių sudedamosios kvepalų „Dior“. Meistriškai suderintas harmonijos skonio blizgučiai visą gyvenimą Aukso, persiko švyti. Lengvas, prabangus, J ‘ adore, su Džiaugsmu iš karto suteikti jums jausmas tikras malonumas.

Mademoiselle Azzaro L ‘ eau Florale Tres, Azzaro

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Šis aromatas įkūnija lengvumo, džiaugsmo ir geros nuotaikos. Saulėtą vaisinis-gėlių puokštė, simbolizuoja moteriškumą ir eleganciją. Sudėtis atsiskleidžia po saulės judėjimą danguje:

Aušra: sultingas, rūgštus, saldus pastabos svarainių ir rabarbarų.
Zenit: lapai lazdynas ir prabangus mišinys su aštriu arbata, rožių.
Prieblanda: švelnus ir grakštus pažymi, pakalnutės sujungti su Muskusas pupelių ir baltojo muskuso, suteikia jausmą, džiaugsmą net ir po saulėlydžio.

Aqua, Kenzo Pour Femme, Kenzo

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Šis aromatas yra vandens šviežumo: sultingas, ryškiai, sultingų Mandarinų nustato toną, suteikiant tada šoko banga yra austi iš lapų, juodųjų serbentų. Idealiai tinka kasdien!

Aura, Mugler

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Unikalų skonį, aptvertas neįprasta forma, kuri jungia abi gyvūnų jausmingumo ir gamtos galia. Joje yra trys veidai:

    Širdis plaka: tigras vynuogių Augalų širdies rabarbarų lapų ir apelsinų žiedų; Gyvūnų širdies: Bourbon vanilės, molekulės wolfwood.

Dylan Blue Pour Femme“, “ Versace

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Gaivus šerbetas, juodųjų serbentų ir Obuolių veislė „Granny Smith“ vaisių sukuria unikalų akordas. Šis modernus puokštė gėlių virsta ledinis fantazijos eliksyras laukinės gėlės su nepamirštamą takas. Bazinė sumedėjusios pažymi, žaismingai, sumaišyti unikalus kokteilis. Storax ir baltos medienos, poliruotas vandens, muskuso ir pačiulių mišinys gražūs, jautrus ir neramus, impulsas. Piramidės skonio apima viršuje pažymi, jungiantis juodųjų serbentų, Obuolių veislė „Granny Smith“, akordais, dobilai ir forget-me-beturčiai, ir Shisolia. Širdies pažymi, derinti akordai, rožė, Petalia, Rosifolia, ledinis sutarimu persikų ir Jazminų. Pagrindinės natos sukurtas naudojant originalų derinį, styrax, akordas minkštos baltos medienos, muskuso ir baltos pačiulių esencijos.

CK One Summer, Calvin Klein

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Naują limited edition kvapas, kuris įkūnija jaunimo, energijos ir trokšta nuotykių. Ji atidaro su ryškiai akordas iš key lime “ Mojito, širdies garso vaisinio saldus, sultingas, gvajavos. Banga šviežumo apima galvą, palikdami šilumos bazinės sumedėjusios pažymi, kedras, primindamas vieną šiltą vasaros vakarą ir saulėlydžio pabaigoje, pilna įvykių diena.

Mon Paryžiuje, Eau de Toilette, Yves Saint Laurent,

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Sukurta garbę nuostabi city meilės ir jausmingumo — Paryžius, kvepalų, tikra odė tai romantiška vieta. Butelyje yra dėvėti naują lankas-Valliere dar daugiau jausmingumo ir moteriškumo. Sudėtis tualetinis vanduo Mon Paryžiaus pabrėžė jausmingumo baltojo muskuso ir grietinės akordas „BlackBerry“, hipnozės galia intoksikacijos, širdies pastaba yra bijūnas oro.
Piramidės aromatas yra pagrįstas Burman, bergamočių, BlackBerry, esencijos, rožinė pipirai, paczula, baltas bijūnas, Jazminas, muskusas.

Oro di Gioia Eau de Parfum, Giorgio Armani

Perfect for summer: 9 best fresh flavors

Sudėtis šis aromatas raskryvaetsja splash sultingi Mandarinų ir saldžiųjų neroli, susijusių su druska. Širdyje slepiasi originalus pynimo iš šilkiniai žiedlapiai, apelsino žiedų ir violetinė bijūnas, skendimas į švelnumo, ylang-ylang. Tada garso Kašmyro aštrus suteikia medienos ir samanų, sukant į ilgą kamuolio kiparisų ir Rytų paczula.

Theme by Anders Norén