grožis

Tamsus makiažas už mėlynas akis: 20 didžiosios idėjos

Dūminis akys tinka visiems, tačiau ne visos moterys gali teisingai taikyti akių šešėlis, pasirinkti spalvas savo spalva, modelis ar manote, kad sukuria pernelyg formalus vaizdą. Tiems, su mėlynos akys pasisekė — jų akys labai ryškios pabrėžia, toks dramatiškas, perdaryti! Dabar mes atskleisti visas detales, gražus dūminis akis, ir jūs galite tai padaryti makiažą ir vakare, ir per savaitę!

Tamsus makiažas už mėlynas akis: apsvaiginimo idėjos

Taigi, pirmasis ir svarbiausias žingsnis — pasirinkti geriausią teptuku. Makiažas super, jei jums gerai ir švelniai atspalvio šešėlis ant voko, bandyti pasiekti „dūmo“ efektas, tai padės jums du pagrindiniai šepečiai: tankus plokščiu teptuku taikyti pigmentas yra ryškus ir didelis, pūkuotas, platinti pigmentas, tolygiai.

Dark makeup for blue eyes: 20 great ideas

Kitas žingsnis: pasirinkti spalvą, šešėliai pagal akių spalvą, plaukų ir įvaizdis. Geriausias derinys su mėlynos atspalvių ruda, aukso, vario ir violetinė. Su juoda spalva makiažas yra labai turtingas, formaliojo ir ruda — rafinuotas ir elegantiškas. Jei norite padaryti, Dūmo mėlyna arba žalia, pasirinkti spalva šiek tiek skiriasi nuo atspalvių jūsų akis. Taip pat, jei turite šviesūs ar ashen plaukų, jūs bus požiūris šaltų spalvų paletę, jei jūsų plaukai yra tamsus ir šiltas. Nepamirškite, kurio atvaizdą norite, kad toks makiažas tinka puikiai: kulniukai, švarkas negabaritinių, šlapias stiliaus ar glotnus plaukai surišti į uodegą ir šviesus, be to, bus didelis ilgas auskarai. Su tuo “ bet kokios šalies esate puikus!

Dark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideas Dark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideas

Svarbu! Po to, kai taikant akių šešėliai pradėti tonas! Ne atvirkščiai, kitaip jums bus gauti labai purvinas. Jei šiek tiek sugriuvo, šešėlis yra ne problema, imtis plataus didelį šepetėlį ir švelniai suplakti juos nuo odos. Raktas į sėkmingą makeover — teisingas tonas odos išvaizdą gamtos!

Dark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideas

Dark makeup for blue eyes: 20 great ideasMaža paslaptis:

    Imtis netikrų blakstienų, jie neturi būti ilgas ir storas. Su jais jūsų nuomonė pasikeis, taps languor ir neįtikėtinai išraiškingumą; Naudoti blizgučiai. Jūsų akys Spindi net daugiau, taikyti nedidelį kiekį blizgučiai ant vidinio akies kampo ir centro viršutinio voko. Patikėkit manim, tai atrodo labai cool!

Dark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideasDark makeup for blue eyes: 20 great ideas

Štai ir viskas! Naudoti šiuos lifehacks ir jums tikrai pavyks! Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti.

Theme by Anders Norén