grožis

Tatuiruotė anime stilius

Kartais mes patenka į meilės su fantastikos simbolių, kurie nori būti su jais visada. Kodėl gi ne padaryti tatuiruotę mėgstamus herojus? Tai gali būti nuotraukos, personažai iš knygų, filmų, animacinių filmų ir net herojai mitų ir tautosakos kad yra ypač nuskendo į sielą. Paprastai tokių stiprių jausmų ateiti ne tik. Tai gali būti dėl noro įgyti savybių pobūdžio, arba turėti išvaizdą, kaip, kad jūsų mėgstamiausia simbolių. Šiandien mes kalbame apie tatuiruotes anime simbolių.

Objektai tatuiruotės

Tatuiruotė nuo manga ir anime dažnai atliekami ne tik todėl, kad aistra vieno ar kito herojaus, ir kaip priminimą apie nerūpestingą ir laimingą vaikystę. Vaikai dešimtojo dešimtmečio ir nulis tikrai laukiu naujos serijos „sailor moon“ ir „Pokemon“. Mažai kariai, todėl dvigubo gyvenimo ir kovos už gerą ir teisingumo, tiesiog negalėjo likti abejingi vaikų, ypač mergaičių, ir apie stebuklinga pocket monstras tikriausiai svajojo apie kiekvieną vaiką. Tatuiruotė nuo anime — tai lyg vaikystės svajonę.

Tattoo anime style

Ypač verta paminėti, kad yra ženklus sukūrė Hayao Miyazaki. Savo darbe įsimyli vieną kartą ir visiems. Neįvykdyti siužeto, ryškių personažų, gili prasmė paslėpta kiekviename istorija, turintys ne tik linksmas, bet ir pamokantis. „Princesė Mononoke“, „Mano kaimynas Totoro“, „spirited away“ ir kitų kūrinių Hayao Miyazaki yra pelnytai laikomi klasika Japonų animacija. Kai kurie iš simbolių, sukurtas pagrindinis animacijos, turėjo įtakos ne tik populiariosios kultūros. Pavyzdžiui, Totoro (geroji miško dvasia, su kuriais istorija atitinka maža mergaitė, ir tada jis padeda jai) tapo simboliu kovoje už gelbėjimo į vietovės, kurioje buvo atkurta anime, iš plėtrą.

Tattoo anime style

Sklypas tatuiruotė gali atkartoti bet scena iš anime, kuris buvo ypač įsimintinas, ar labai svarbu, kad klientas, jis gali būti tiesiog portretas savo mėgstamą personažą. Tačiau dažnai tatuiruotė su vaizdo herojai tradicinis Japonų animacijos stilius neturi santykių su esamais anime. Anime gerbėjai dažnai kad meistrai eskizai, kuriuose vaizdavo savo šeima ir draugais, forma animacinių filmų personažus, ir net jų pačių portretai. Jis gali būti šiek tiek simbolių, sugalvotas klientas. Toks darbas, be abejo, būti unikalus, tai rodo susidomėjimą klientas šios rūšies meno.

Stilius ir sudėtis

Renkantis sudėtis yra ne tik vieno konkretaus sklypo animacinių filmų. Jei planuojate didelį darbą, pvz., rankovių arba tatuiruotė ant nugaros, galite sukurti didelio masto tapybos vaizdavo simbolių, reljefo ir kitų elementų, kurie buvo pateikti į keletą mėgstamiausių anime. Pavyzdžiui, dažnai galite rasti beveidis Dievas Kaonashi iš „spirited away“ ir geras meistras miško Totoro į tą patį darbą.

Labiausiai tinkamas stiliaus tatuiruotė anime, tai, ko gero, twin patarimai. Šio stiliaus dėl aiškių kontūrų ir ryškių spalvų, animacinių filmų personažus, ieškoti labiausiai autentiški. Kietas atrodys, pavyzdžiui, didelio masto tatuiruotė su vaizdo Ėjimo pilis ir herojai iš anime fone kalnų kraštovaizdžio stiliaus twin patarimai. Mažų darbų, pavyzdžiui, nuotrauką besišypsantis Taip ir stebuklinga žuvelė Ponyo atrodys ryškios ir labai mielas, tai tatuiruotė bus tikrai padaryti kitiems, ne tik smalsumą, bet taip pat šypsena.

Mielas šviesus katės „sailor moon“ atrodo vaikiškas, bet nudžiugins ne tik savininkas, tatuiruotė, bet ir visiems, kurie bus sustabdyti savo išvaizdą.

Įdomu pažvelgti akvarelės vaizdavo simbolių iš anime. Šis stilius yra ypač gera tatuiruotė su spirito ir įvairių antgamtinių ir dvasios subjektai. Dėka savo lengvumo, lengvumo, neryškus kontūrai, beveik visiškai trūksta aiškumo, jis, atrodo, pabrėžti, priklausančių šių simbolių į kitą pasaulį. Pavyzdžiui, akvarelė yra puikus vaizdas Kaonashi.

Tattoo anime style

Kita originali idėja — kraštovaizdžio, įrašytas į siluetą, kurį jūs galite lengvai rasti savo mėgstamą personažą. Pavyzdžiui, tai gali būti miškų dvasia Totoro, kuri yra aiškiai neįmanoma, niekas supainioti. Jo siluetas gali būti, pavyzdžiui, “ langą į pasaulį ryškių spalvų gamtos žalia miško, lauko gėlių, rudenį lapų rudenį.

Pažymėtina, kad Japonai patys davė pasauliui daug šedevrų animacija, dauguma jų turi neigiamas požiūris, kad tatuiruotė meno. Jei atsitiktų turite mažą tatuiruotę, prieš gauti viešoje vietoje, pvz., vonioje, jums gali būti paprašyta padengti iki paveikslas su gipsu, taip, kad nebūtų suklaidinti kitų lankytojų. Jei jūsų tatuiruotė yra per didelis, kad paslėpti, ir jis neveikia, galima net uždrausti įeiti. Taip yra todėl, kad anksti piešiniai ant kūno buvo bruožas gaujos nariai. Ši Asociacija yra taip įsišaknijęs į protą, Japonų, kad ten net buvo įstatymai, kad uždraudė dėvėti tatuiruotė valstybės lygiu. Daugiau šiuolaikinių Šalies gyventojams tekančią saulę dažnai renkasi rimtas istorijas, sudarytas iš mitologijos, pasirinkti vaizdų, gyvūnų, augalų ir mitinių simbolių, kurie specialia simbolika. Ne taip dažnai, norėdami pamatyti Japonų su komiksų arba gana paveikslėlį iš anime ant kūno.

Animacinių filmų tatuiruotės gali atrodyti naivus, bet jie yra teigiamų emocijų. Jei manote, kad į požymį, kad tatuiruotė išties gali suteikti žmogui tam tikrų jo savybių, savo likimą, herojaus iš anime-puikus pasirinkimas. Jie visada turinti tvirtą charakterį, kad pasiektų savo tikslų, ir jų istorijos visada turi laimingą pabaigą.

Nuotraukos

Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style Tattoo anime style

Theme by Anders Norén