Traukos jėgą: 7 suporuoti aromatai, kurie veikia kaip meilės gėrimas

Britų mokslininkai yra įsitikinę, kad dviejų aromatų yra sukurta priežasties: kvepalų, sumaišoma ingredientų, vyrų ir moterų kvapas taip, kad jie puikiai papildo vienas kitą ir, todėl, sustiprinti santykius ir tų, kurie juos naudoja. Todėl, jei jūs jau rado savo draugei, tada gauti savo draugu poros kvepalai, kad jūsų meilė tęstis amžinai!

Clive Christian

Renkant Priklausomybę Meno, kuris yra neeilinis eksperimentas kultas kvepalų prekės Clive Christian (iš Kūrėjo, iš pasaulio brangiausių kvapų), naudoja unikalią technologiją AddictiveFusion — tai padeda išgauti absoliučios iš tų sudedamųjų dalių, kurios anksčiau nebuvo naudojama parfumerijoje. Taip gimė garo Viziją Sapne Mesmeric jai ir Vizija Psichodelinio Dream jam. Kvepalų piramidė yra ir migdolai, ir karčiųjų kiečių. Moterų versija buvo ryškių, įdomių ir panardinant į Nirvaną už tai psychedelic uoslės kelionę atitinka „Apple“, Kaffir lime, Jazminas, Narcizas, neroli, heliotropas, pipirai, vetiverijos ir kedras. Ir vyrai, išmaišyti, pastabos, liepų lapai, citron, papirusas, smilkalai, prieskoniai, zomša, santalas, Pacula. Šis derinys primena flirtuoti su kažką draudžiamo, būtų galima pateisinti, bandymas pabėgti nuo gyvenimo rutinos pasaulio proto-numbing taikos.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

Dolce & Gabbana

Kiekvieną vasarą mes jų laukti ir kiekvieną vasarą jie ateina — atnaujinta versija portretų šviežių kvepalų Dolce & Gabbana Light Blue. Šį kartą pavadinimas pridėti priešdėlį italijos Įkarštis, ir kvepalų sudedamųjų dalių — citrusinių vaisių, surinktų pagal garsaus italų želdiniai: greipfrutų ir Mandarinų — moterų kvepalų, citrinų Primofiore vyrų. Net buteliai pasikeitė jų mėlynos kepurės ir „įdėti į“ geltonos spalvos, kad atitiktų naują koncepciją.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

Paco Rabanne

Dar vienas legendinis pora 1 Mln. ir Lady Milijonų Paco Rabanne, kurie gavo šią vasarą naują gyvenimą. Naujovė pasikeitė: pavadinimo pridėjo žodį Pasisekė, ir Aukso buteliukus pakeitė „komplektus“, renkasi platinos. Vyriškų versija sumaišyti pažymi, slyvų, greipfrutų ir riešutų, balta cedar, medus, ąžuolo samanų ir vetiverijos. Tačiau moteris aiškiai girdėjo aviečių, rožių, Jazminų, santalo ir kashirovo medis. Nepaisant inovacijų, ši pora iš karto pritraukia dėmesį ir įsimylėti.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

Kenzo

Mes negalėjome padaryti be kultas pora Aqua Kenzo, kuris, kaip Bonnie ir Clyde, visada kartu ir visada nuginklavo savo šviežumą ir magnetizmas. Moterų kvepalų (į turkis dangus mėlynas buteliukas) pradeda žaisti mišinys, Mandarinų, juodųjų serbentų ir aviečių, kuris yra pakeičiamas, rožių, Jazminų ir „Apple“, ir sudaryti su “ trail žiedlapių Magnolia. Vyriška versija yra brutalus: bergamočių, sezamas, santalas, gintaras, muskusas, Tonka pupelės absoliutus, rožinė pipirai ir lašas vanilės.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

Calvin Klein

Jei moterų versija CK Eternity Oro atskleidžia pažymi, juodųjų serbentų, bijūnas, Lelija, gintaro ir muskuso, tai unisex — jūros dumblių, levandos, mandarinai, žalieji Obuoliai, kadagių uogos, pilkos ir geltonos spalvos. Ir nepaisant to, kad jo nėra visiškai lengva dalis, skonių, paaiškėjo, nekrenta į akis ir beveik nesvarumo.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

„Mexx“

Vasara — festivalių metu. Jeigu jūs pamiršote apie tai, tada pora „Mexx“ Vasaros Festivalis primins jums! Kvepalų turiu labai šviežią ir įkvepiantis. Moterų pagrindinį vaidmenį atlieka lapo, ananasų, kriaušių, Magnolija, balta freesia, muskuso ir sandałowy. Ir vyrai — pipirai, kardamonas, balta cedar, Obuolių, gintaro, Pacula.

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion

Emanuel Ungaro

Duo Emanuel Ungaro Pink (jai) & Blue (jam) yra gaivus aromatas šviežia citrusinių vaisių, levandų ir sumedėjusios pažymi vyrų ispolnenii, ir rausvos spalvos, vaisių, saldžių Mandarinų ir muskuso moterims. Šie aromatai yra uždengtas buteliukų forma simmetrichnoi raidė U (prašymą priimti prejudicinį sprendimą pateikęs mylimasis iškirpti dizaineris Emanuel Ungaro).

The force of attraction: 7 paired fragrances that act as a love potion