grožis

Verslo manikiūro: 30 idėjų, unmissable

Kurti vaizdą už darbą, moteris privalo laikytis tam tikrų ribų. Šie ribojimai yra šiuo savo spinta, makiažo ir plaukų priežiūros ir manikiūro. Kad buvo, ir tai buvo stilingas ir madinga, mes paruošėme jums įdomiausių idėjų verslo manikiūro, kurios tikrai tiks toms moterims, kurie nori matyti savo atvaizdą, didžiausio natūralumo ir conciseness.

Business manicure: 30 ideas, unmissable

Tuo pačiu, noriu atkreipti dėmesį, kai jums sukurti verslą, manikiūras, moterų neturėtų pradėti pernelyg drąsūs eksperimentai su technika, dekoro ar dizaino nagų dailės. Verslo manikiūro turi pateikti iki elegancija ir moteriškumas, ir tai galima pasiekti netgi kalbama įprasta nespalvoti danga.

Jeigu mes kalbame apie praeitį, spalva dažniausiai naudojamas office manikiūras yra smėlio spalvos. Tačiau, jūs visada galite kreiptis į kitą mėgstamiausias miestas pasaulyje sudovym atspalvių. Jei jūs nusprendė eiti į nodulosa manikiūro, tada čia reikia pridėti nedidelį akcentą. Ir kad akcentas gali būti piešinys arba apdailos. Dažniausiai verslo manikiūro, jūs galite pamatyti populiarus cirkonio saikingai, folija, mažą paveikslėlį, ar įdomų modelį, padaryti naudojant gelio voratinkliai.

Business manicure: 30 ideas, unmissable

Jei vienspalvis manikiūras jums pernelyg nuobodu įmonė, mes siūlome jums galimybę pažvelgti technika Feng Shui. Šiuo atveju, keli nagai nudažyti viena spalva, o likusi dalis-kitoje. Pagrindinė sąlyga yra ne naudoti per daug ryškus ir prašmatnus atspalvių lūpų dažai, taip pat užtikrinti, kad spalvų mišinys kartu.

Puikus pasirinkimas manikiūro, kurios papildys jūsų verslo įvaizdį, yra prancūzų. Jūs galite kreiptis į klasikinės prancūzų, ir jos daugiau stilingas ir madingas kolegų prancūzų Ombre geometrinis arba prancūzų kalba.

Ne mažiau moteriškas variantas yra marmuro manikiūro, kuris puikiai tinka į jūsų biurą atrodo. Ir čia, galite naudoti stilingas marmuro dizainas, kaip sukurti nagų dailės visų nagai visiškai, ir įdomu, akcentuojant vieną ar du. Nepamirškite, kad marmuras manikiūras yra gana universalus ir padės sukurti puikus dizainas trumpi ir ilgi nagai. Be to, marmuro manikiūras puikiai tinka bet sukurtas vaizdas.

Verslo manikiūro: 30 idėjų, unmissable

Business manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissable Business manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissableBusiness manicure: 30 ideas, unmissable

Theme by Anders Norén