grožis

Viso pasaulio: populiariausias skonių kiekviena pasaulio šalis

Pasirodo, kad kiekviena šalis turi savo aromatą-bestseleriu. Tai, kas kvepia, JAV, Anglijoje ar Italijoje, o, mokytis iš mūsų medžiagą!
Pernai pasaulyje kvepalų rinkoje buvo vertinamas 31 mlrd. svarų, kurie dar kartą įrodo, kad svarbu kvepalų vyrams ir moterims.

Mes visi turime skirtingą skonį pageidavimus, o tai, savo ruožtu, veiklos sritį ir fantasy kvepalai magnates. Be to, niekam ne paslaptis, kad skirtingose šalyse jų skonį ir pageidavimus, kurie gali būti išskiriami, jei gerai išmanantis kvepalai. Tačiau naujausi tyrimai buvo paskelbta apie jų mėgstamą skonį moterų visame pasaulyje, kuris vadinamas tik vienas kvepalai. Ir ji tapo labiausiai šalyje parduotų. Let ‘ s go!

Populiariausių skonių Anglija

Britų yra tokie Savarankiški ir konservatorius, kurie apskritai nori turėti visus savo produkcijos. Taigi, kiekvienas vietos merginos turi Arsenalą tualetinio vandens iš garsaus Britų kvepalai Namas Jo Malone. Dauguma vietinių merginos nori unisex kvepalų ir mados juos, pasirodo, prasidėjo 2009 metais! Į pirmąją vietą tarp respondentų, didžiosios Britanijos kvepalų yra Jo Malone Oud & Bergamočių Kelnas Turtingas Ekstraktas (£112) dėl antrojo Tom Ford Black Orchid (£47) ir trečioje vietoje stabiliai paramos saldus kvapas Chanel Coco Mademoiselle (£50).

Jo Malone Oud & Bergamočių Kelnas Turtingas Ekstraktas (£112)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Jungtinės Amerikos Valstijos

JAV merginos nori minkštas ir saldus aromatas, pavyzdžiui, visi tie patys Chanel Chance, Coco Mademoiselle ir Viktor & Rolf Flowerbomb (£ 52). Tačiau, iki 2017 m. yra vis dar populiariausias skonis buvo Byredo Mojave ( £142). Šią nišą kvepalų yra absoliutus sprogimo savo muzikos, šiek tiek aštrus, bet natūralus ir gražus.

Byredo Mojave Dvasios Eau de Parfum (£142)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Populiariausi kvepalai Italija

Italijos mergaičių ypač vertiname aromatas su gėlių raštai. Jie yra labai smulkmeniškas apie kvepalus ir nori tik aukštos kokybės sudedamąsias dalis. Vienas iš labiausiai mėgstamų kvepalų yra Chanel, Christian Dior ir Dolce&Gabbana, na, paskutiniais metais parodė, kad aistringas Italai turi kitą pamėgtą vietą — Hermés Eau d’hermès Eau de Toilette £83.

Hermés Eau d’hermès Eau de Toilette (£83)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Japonija

Nepaisant to, visą skonį šalyje, vietos merginos nori labai lengvi, citrusinių vaisių ir šviežių kvapų, be užuominą sudėtingumą ir įvairovę. Pirmoje vietoje pagal pardavimus Japonijoje, yra trijų skonių Chanel — Coco Mademoiselle, Chance ir No. 5. Na, iki 2017 m. yra gimimo metai už Parfums de Nicolaï“s Pav Arbata (£178).

Parfums de Nicolaï“s Pav Arbata (£178)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Populiariausių skonių pasaulyje: Prancūzija

Prancūzijos patinka šviežias ir saldus kvapai, kuri, žinoma, yra sukurta tėvynėje. Po visų, kurie nėra svajonė apie prancūzijos kvepalų? Tarp perkamiausi vadinama keliais — bendrovės lancôme La Vie Est Belle (£49), Chrictian Dior J ‘ adore ir naujumo Ex Nihilo Kelnas 352 Eau de Parfum (150 svarų sterlingų), kuris užima visos Viršūnės pardavimo.

Ex Nihilo Kelnas 352 Eau de Parfum (£150)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Australija

Keista, kad Australai tiesiog patinka klasika. Visi tą patį „Chanel“ Coco Mademoiselle yra viršutinėje eilutėje pardavimo. Taip pat labai populiarus kvepalų Calvin Klein Euphoria (£70). Paskutinį hit – lakoniška sumedėjusių kvepalai iš Byredo Čigonų Vandens (£142) ir isely Frederic Malle Portrait of a Lady £215.

Frederic Malle Portrait of a Lady (£215)

Around the world: the most popular flavors of every country in the world

Theme by Anders Norén